Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok hogyan mondjátok el a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hogyan mondjátok el a párotoknak amikor először vagytok együtt, hogy mit hogyan szerettek?

Figyelt kérdés
Nem tudom, félek az egésztől, hogy nem lesz jó vagy béna leszek és nem akarom megbántani mert nagyon szeretem.
2017. jún. 6. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Először inkább irányítom a kezemmel ahelyett hogy mondanám,aztán ha ebből nem veszi a lapot a következő pár alkalmon sem akkor leülünk beszélgetni és felvázolom mit hogyan szeretek. Természetesen vissza is kérdezek,hogy ő mit szeretne vagy hogyan máshogy.
2017. jún. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy fiúnak érteni kell a női jelekből.Nyögések sóhajok stb.

Egyébként én elmondtam,hogy milyen pózokat szeretek,a többi meg jön szex közben.

2017. jún. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az első alkalom szinte soha nem mesébe illő, vagy olyan varázslattal teli mint ahogy azt az ember elképzeli. Az elején bénázás van, majd szépen kiismeritek egymás szexuális vágyait idővel, de nyilván ehhez fontos a kommunikáció, vagy a rávezetés. /L
2017. jún. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak mondjuk konkrét dolgot, hogy mondjuk nem szeretitek, ha erősen simogat, mert az kellemetlenebb.. ezt mondjuk hogyan amikor esetleg így csinálja? És nyilván nem akarom, hogy bántó legyen.
2017. jún. 6. 13:59
 5/6 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Szex közben "használd az ujjad" "lassabban/gyorsabban" "ez így jó, folytasd" "hadd legyek én felül"

Normális ember ezen nem fog megsértődni. Honnan tudná, ha nem mondod meg neki?

Ha a szádba tudod venni a farkát, akkor meg is tudod neki mondani, mit hogy szeretsz.

2017. jún. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi 5-nek, végre konkrét dolgot írt:-) amúgy mindenkinek ment a zöld kéz, köszönöm.

Ja, a farkát még nem vettem a számba:-) mivel még nem voltunk együtt.

2017. jún. 6. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!