Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha együtt lennétek társaságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha együtt lennétek társaságban párotok exével (vagy csak tetszett a párotoknak, avagy a párotok neki), hogy viszonyulnátok hozzá? Udvariassági formulát ne mondjatok, mert attól még hogy normálisan bántok vele, még belül zavarhat titeket a jelenléte!

Figyelt kérdés
2017. máj. 31. 12:36
 1/10 anonim ***** válasza:
59%

Sehogy... Úgy viselkednék vele, úgy állnék hozzá, mint bárki máshoz a társaságon belül.

De lehet csak azért gondolkodok így, mert mi már nagyon régóta együtt vagyunk, és átbeszéltünk a kapcs. elején minden ilyesmit, én már túl vagyok az ilyen piszlicsáré drámákon, tudom, hogy ki miért van a múltjában és én miért vagyok a jelenében... :)

2017. máj. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mikor még nagyon friss volt a kapcsolatunk és mindkettőnk életében meg meg jelentek az exek különféle okok miatt(visszahozott könyvek, gyerekláthatás stb) akkor mindketten rosszul reagáltunk, így utólag kicsit abszurd is, de azt hiszem érthető.


Így 10+ év után már jöhetne bárki, esetleg rosszulesne kicsit, de nem lenne földrengés belőle .

2017. máj. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

Exéhez eleinte lehet nem tudnék hogy viszonyulni, de nem lennék féltékeny, sem pedig ideges. Inkább azt várnám meg, ő hogyan reagál rám, nyitott-e normális kommunikációra. Ilyen "régen tetszett neki" szintű dolgokról nem is tudok, és különösebben nem is érdekelne, szóval nem reagálnék az illetőre sehogy.

Ahogy egy korábbi hozzászóló is írta, tudom, hogy miért vagyok párom életében, hogy stabil a kapcsolatunk, és hogy az exei nem véletlenül az exei, így nincs min kiakadni, vagy rosszul éreznem magam. Max tényleg maga a szituáció lenne új, de az pár perc, és elmúlik.

Az már persze más kérdés, ha a nő rámászik, pofátlan...stb. De ha normálisan viselkedik, akkor még össze is barátkozok vele, ha úgy alakul (volt ilyesmire példa, csak akkor én voltam az "ex" a történetben).

2017. máj. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hm...a pátomnak ma lesz egy olyan céges bulija ahol ott lesz a 14 évvel ezelőtti szerelme aki "milyen jó fej az a csaj, annyira bírom". Nem szóltam semmit, de belül tüzet tudnék okádni.

Mindenesetre próbálnék normálisan viselkedni, hogy ne égessem le magam.

2017. máj. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak akkor esik rosszul, ha a párom foglalkozik vele. Alapvetően ha ott egy ex, és ő már az udvarias köszönésen kívül nem törődik vele, nem látok benne potenciális ellenfelet, így nem érdekel. De ha még egymáson csüngnek, beszélgetnek pletyiznek és látványosan nem engedték még el a kapcsolatot, akkor zavarna. De annyira, hogy én ki is adnám az útját. Nekem olyan férfi kell, aki képes tiszta lappal indulni. Ha nem tudta lezárni az exét, azaz ő baja.
2017. máj. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Uh, 4-es. Részvétem...
2017. máj. 31. 13:46
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Én vagyok az ex. Normálisak voltunk egymással az első perctől, engem mondjuk nem érdekelt már a srác, és ez szerintem egyértelmű is volt. Eltelt 7 év, ők lehúztak egymással 5 évet, de már nincsenek együtt. A lány az egyik legjobb barátnőm, és a közös ex is nagyon jó barátom. Én pedig 7,5 éve vagyok a most már férjemmel, aki szintén jó barátságot ápol az exemmel.
2017. máj. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én még régebben voltam ilyen szituban. Nekem nem volt gond, mert 100%-ig megbíztam a barátnőmben még össze is haverkodtunk. Persze legjobb barátok nem lettünk de azért eltudtunk dumálni ha egy társaságba kerültünk.
2017. máj. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavar, ez azert is van, mert a parom egy nagyon megbizhato ember.

Az elso szerelme egyebkent a kozos tarsasagban van, hetente 3x is van, hogy talalkozunk, bulizunk egyutt. De lassan 10 eve, hogy szakitottak. Az exe, pont olyan mint en amugy, kicsit fura lehet, de O lenne az utolso ember akire en feltekeny lennek. Foglalt emberre ra se tud nezni, amugy mar boldog hazassagban el a ferjevel, ott voltunk az eskuvon is :). Nagyon aranyos no, orulok a boldogsaganak.

Ettol fuggetlenul van egy-ket volt baratno/kaland akinek nem orulnek...

2017. máj. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, az ex ugyan olyan mint bárki más a társaságban. Azt meg nem is értem miért lennék olyanra féltékeny aki tetszett neki? Sok mindenki tetszik az embernek, még sem megy el vele. Nem is értem az emberek miért ennyire önbizalom hiányosak és ebből eredően féltékenyek.
2017. jún. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!