Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Sürgős! Mi lenne a megoldás...

Sürgős! Mi lenne a megoldás ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Most nyolcadikos vagyok.

Hetedikben elkezdtem zongorázni, év végén levizsgáztam és az első évfolyamba léphettem volna. Nyolcadikban nem volt időm már szolfézsra, zongorára, és a tőbbi szakkörre a tanulás mellett(rosszul osztom be az időmet...)

Most annyira szeretnék zenélni, nagyon-nagyon hiányzik. Csak 2 és fél hónap van már a suliból, és így a zene tanár el sem vállalna, mondván kevés idő van... Mit tegyek???


2017. márc. 26. 12:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak annyit tudsz tenni, hogy jövőre folytatod vagy otthon leülsz a zongora elé, előveszed a könyvet amiből a tanárnál tanultál és egyedül megpróbálsz boldogulni. Egyébként én is hasonló cipőben járok, most nyolcadikban a felvételi miatt abbahagytam, de jövőre talán folytatom. (csak én negyedikben hagytam abba. Mármint zongorából negyedikben)
2017. márc. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előző válaszolóval

Egyébként nyolcadikos vagyok és 4 évig zongoráztam, tavaly hagytam abba és nekem is hiányzott de úgy döntöttem itthon tanulok gitározni és zongorázni is

Mindegy, annyi a lényeg hogy a régi könyveidből/kottákból gyakorlogass otthon, esetleg netről is nyomtathatsz magadnak. Most már egyértelműen nem fog vállalni a tanár, de szeptembertől újra járhatsz, vagy keress addig magántanárt (nem tudom, gondolom eddig zeneiskolába jártál)

2017. ápr. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!