Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért lehet az, hogy gerjedek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az, hogy gerjedek a tanárokra, akik férfiasak, karakteresek, komolyak, és szívvel-lélekkel tanítanak? Eszméletlen módon!

Figyelt kérdés

Középiskolában és főiskolán is folyton ez volt. Egyszerűen begerjedek, beindítják bennem mélyen az ösztönt, a vágyat, a vonzalmat, beindulok arra, ha egy művelt, érett, melegszívű férfi tanít engem...magától a tanítás tényétől is teljesen kész vagyok, nem vagyok százas :D

Persze ez nem azt jelenti, hogy mindegy ki fia-borja, csak tanár legyen és már nedves is a bugyim, de többször felismertem magamban, hogy menyire vonzódom tanárokhoz/professzorokhoz, HA érdeklődést mutatnak irántam (ha látom, hogy tetszem nekik, vagy szimpatikusnak találnak, megkülönböztetett figyelemmel tisztelnek meg), elég ha észre veszem, hogy akár csak külsőre is tetszem nekik, és elkezdenek dolgozni rajta, hogy átadják a tananyagot, hogy elsajátíttassanak velem valamit és ááá már be is indultam.


Ráadásul folyton meg is találnak, gimiből meg a főiskoláról van vagy 4 tanár összesen, akik érdeklődtek irántam, pedig esküszöm nem adtam rá okot a viselkedésemmel.


Hallottatok már ilyet? Gyerekek mi van velem? Hogy lehet ilyesmire begerjedni? Már szégyellem magam, hogy ennyivel a diákévek után is sokszor "nedves" álomból ébredek és kívánom xy-t.


Erről még nem beszéltem senkinek, kérlek segítsetek, mert nagyon egyedül érzem magam ezzel! Lehet, hogy számotokra kívülállóként mókás a történetem, de engem már kiakaszt.


26/N



2017. jún. 9. 00:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen fiatalon az 55-60 évesek jönnek be? Csak mert egy professzor kb ebbe a korosztalyba esik, vagy még idősebb. Pont az a korosztály izgat amelyik szexuálusan nem olyan aktív mint 20-40 között, nen vagy lelassulva?:)
2017. jún. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ajánlom a volt fizikatanárom. 50 lesz, és úgy néz ki, mint Chuck Norris (nagy rajongója). Ugyanazo a béna ruhák, kalap, haj és szakáll. Rémes, de neked bejöhet.
2017. jún. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tévedsz, nálunk a főiskolán 35-40 közötti férfiak szaladgáltak ilyen titulussal, természetesen nem egy 60 éves papára fogok gerjedni :D
2017. jún. 9. 00:16
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Nekem is van egy púpos volt történelem tanárom:D mi kvazimódónak hívtuk, ha gondolod össze is hozlak vele. Nem semmi hogy a fsza nem all fel oregemberek jonnek be, akik kb a nyugdijas eveiket toltik.
2017. jún. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Valamit félreértettetek. Nálatok csak rozzant öreg papák álltak ki a katedrára? Természetesen 35-40 éves korig gondoltam ezt az egészet. Nem tudom miből következtettetek a papákra :D
2017. jún. 9. 00:32
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
Nálam csak nő álljon ki a balkonra:D max 20tol 50ig, de annak az 50nek jo karban kell lennie.
2017. jún. 9. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A 35-40 évesek nem professzorok, hanem a phd-n vagy a doktorin dolgoznak.
2017. jún. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem adtál okot a viselkedéseddel úgy gondolod?

Szerintem a szemed elárult, akkor is, ha semmit nem tettél.


Legalább összejött valamelyik?

2017. jún. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én informatikát tanítok egy gimnáziumban és ne tudd meg hány ilyen esettel találkozok. Beül a tinilány az első padba és képes egész órán úgy nézni rám, hogy szinte levetkőztet a szemével. Volt, hogy eléggé zavarba tudtak hozni ezzel (persze sosem mutatom ki), de mára már azért megszoktam éd megtanultam kezelni. Voltak olyan diáklányok, akik ennél konkrétabban is nyomultak, de hát nyilván ellen kellett álnom, mert egyrészt kirúgnak az állásomból, másrészt nem tartanám helyes dolognak. Viszont te nem vagy a diákom, nem is vagy tini, szóval szívesen adok különórákat, ha szeretnél elmélyülni az informatika rejtelmeiben :D

Najó csak viccelek, de nyilván ezt muszáj volt elsütni :)

2017. jún. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én az egyetemen korrepetáltam lányokat. Imádtam, nagy felizgatott, hogy vonzó lányok lesik minden mozdulatom. Jó lenne újra korrepetálni :D

Végül nem lettem kutató, így egyetemen se fogok soha tanítani.

26F

2017. jún. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!