Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátomnak büdös a pénisze,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak büdös a pénisze, pontosabban dögszaga van. Fürdés után is érezhető, orálisan nincs gusztusom már hozzá. Hogy mondjam el neki, hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés

Fürdés után is érezhető, alapból meg a kezemen is érzem ha hozzá érek , hogy büdös. Mi lehet a gond? Bizti nem

gomba mert tiszta amúgy csak dögszaga van szó szerint :(



2017. jún. 22. 00:30
1 2
 11/18 kovpet ***** válasza:
100%
Irány a bőrgyógyász.
2017. jún. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Az nem mindegy h van e mellette egyéb tünete pl. kiütés, viszketés. Ha igen akkor orvos, ha nem akkor lehet h csak a tesztoszterontól vagy nem mossa meg rendesen.
2017. jún. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Egy volt páromnak konzerves kutyakaja szaga volt az előváladékának. Egészséges volt valahogy a táplálkozásával függött össze de őszintén már nem emlékszem pontosan.

Mindenesetre egy orvosi vizsgálat sose árt.

2017. jún. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
83%

Drágám, zavarod a nyugalmam a testszagoddal! :D


Na jó, itt szerintem ennél komolyabb, beszélj vele erről, és ha ez nem tisztálkodás probléma akkor viszont doki.


Egyébként találkoztam már olyannal, hogy pisi szagú volt a szőr a péniszénél, holott előtte zuhanyzott.

Jeleztem neki, hogy aktívabban használja azon a részen a szappant. Aztán kiderült, hogy úgy zuhanyzik, hogy miközben szappanozza magát nem zárja el a vizet, így nem hat a szappan. Megértette, soha többé nem volt probléma. :D

2017. jún. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Rossz valami a szervezetében. Ez nálam is igy volt , amikor dohányoztam, meg ittam rendesen. A sajátomat is éreztem olyan erős szaga volt. Én is hiába mostam , nagyon hamar érezhető volt. Sőt! ahogy most vissza gondolok , akkor mikor bagóztam meg piáltam a nagy dolgot elintéztem a wc-n az olyan fertelmes büdös volt hogy alig lehetett kiszellőztetni. Majd lecsavarta az ember fejét.

Azt hiszem tudja mindenki hogy mikor a a bagós ember elszivja reggel az első cigit, megissza a kávét nagyon gyorsan sietni kell a wc-re.

Most hogy már ezek nincsenek , szinte nekem sincs szagom. Én úgy gondolom ez valami belső feszültségből adódik , hogy kinek milyen szaga van, vagy a nemi szerve milyen szagú, a tisztálkodáson túl.

2017. jún. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. a makkja alatt büdös ha felhúzom a bőrt neki legutóbb akkor éreztem mikor a számban volt és majdnem rosszul lettem komolyan :( azóta nem volt gusztusom hozzá és nem érti miért nem akarom már... de elmondom neki
2017. jún. 22. 13:35
 17/18 anonim ***** válasza:
Megtörtént a fejtágítás?
2020. jan. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
0%
Én is sokat maszkubáltam, és magam éreztem már, hogy egyre intenzívebb húgyszaga van. Amióta már napi 2-3x is megrázogatom, már átváltott olyan kocsonyás istállószagra.
2020. aug. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!