Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anya rám nyitott szex közbe,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anya rám nyitott szex közbe, hozzam fel a témát és beszéljük meg vagy tegyek úgy mintha semmi sem történt volna?

Figyelt kérdés
Egy sráccal voltam éppen amikor anya benyitott, viszont nem a barátom és anya nem is tudott róla ezért kopogás nélkül bejött és hát eszméletlen ciki volt egyből ki is ment. Este nem mentem ki addig a szobámból amig el nem aludt most meg már elment dolgozni és azon gondolkozok, hogy ha hazajön hozzam fel a témát neki? Vagy szerinted ő fel fogja hozni?
2017. jún. 26. 09:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Inkább várd meg míg ő hozzakodik elő vele !

Nem biztos hogy bele akar avatkozni a dolgokba!

2017. jún. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

miért nem húztál zoknit a kilincsre :D

Ha zavarja úgyis előhozza, ha nem akkor meg nem fogja.

2017. jún. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges... viszont idővel tuti rá fog kérdezni, hogy most van-e barátod, akkor mondhatod, hogy már nincs.
2017. jún. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
4%
Így járnak a zugbäszók. Legyen „legális” párkapcsolatod. 😬
2017. jún. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez nem ciki, olyan mintha szarás közben nyitott volna rád, az élet része. Simán felhozhatod, hogy van józsika vele néha jól érezzük magunkat, jó napot
2017. jún. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
ha jól néz ki akkor a csávó helyében odaszóltam volna "beszáll anyuka" :) :)
2017. jún. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
kedves utolsó! sajnálom, hogy annyira fogyatékos vagy, hogy azt hiszed, hogy az 1 éves gyermeked fel tudja fogni mi az a kopogás :) Illetve egy 1 éves gyerek miért van egyedül egy zárt szobába, ahova kopogni kell? Szép szülő lehetsz aki csak úgy ott hagyja a gyerekét ! taps*taps*
2017. jún. 26. 10:21
 8/9 anonim ***** válasza:

A 6. válaszoló nyilván viccnek szánta.

De azért magatokba is nézhetnétek, mert főleg nektek kellene vigyázni ilyenkor.

Mi lenne ha bezárnátok az ajtót?

2017. jún. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs ezzel semmi gond. :)

Sokakkal megesik az ilyen. :)

Anyám mesélte, hogy egyszer apámmal szeretkeztek és nagyanyó beront a szobába: "Nem láttátok a szemüvegemet?" :D

Szerintem később még vicces emlék is lesz. :)

2017. jún. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!