Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most mit csináljak a barátomma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak a barátommal? Hogyan segítsek neki? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Az egyik haverom (16 éves) bele szeretett egy lányba (18 múlt a lány) akinek már több pasival is volt viszonya (nemi úton) , de a haverom szereti őt és talán a lány is .

Már több mint 3 hónapja eggyütt vannak és a haverom tegnap azt mondta , hogy lefog vele feküdni.


Ez egyáltalán normális ?

Ezt egyáltalán nekik szabad (mármint a lány elmúlt 18 a fiú pedig még gyerek (16 éves) ) ?

A lánynak miért van ennyi esze hogy egy 16 évessel le áll foglalkozni ?

Mit csináljak ?

Hogyan beszéljem le öket ?

Többször is le akartam beszélni de nem engedte ,azt mondta szeretik egymást , ne avatkozzak bele .



2017. márc. 22. 11:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nincs miről lebeszélned őket, jogilag semmi akadálya, hogy lefeküdjenek. Az a 2 év pedig most még talán soknak tűnik (egyébként nem az), de 5-10 év múlva már semmit nem jelent.
2017. márc. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
Miért akarod lebeszélni őket?
2017. márc. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat .


#1 Jogilag nem követnek el semmit ???


#2 Mert a lány szerintem nem veszi őt komolyan ...

2017. márc. 22. 11:08
 4/20 anonim ***** válasza:
93%

Egy kicsit túlzásba esel.Semmi közöd hozzá,hogy a haverod kivel fekszik le.

Amúgy kire vagy féltékeny?A haverra vagy a csajra? :)

2017. márc. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
14 éves kor fölött már nem számít gyereknek, olyan korúval fekszik le, akivel akar. Két év korkülönbség pedig semmi, én nem látok olyat, amiért feltétlenül le kéne beszélni. Hacsak nincs valami más is.
2017. márc. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy nem veszi őt komolyan vagy hogy csak kihasználja azmár az ő gondja/gondjuk.Jogilag semmi bűnt nem követnek el, másik hogy nem látsz bele a kapcsolatukba.
2017. márc. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, mit csinálj? Hagyd őket, hadd tegyék, amit akarnak. Semmi közöd hozzá jogilag. Ráadásul, ha mind a ketten akarják, akkor mégis miért lenne bűncselekmény?
2017. márc. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

#4 Lehet hogy nagyon felfújom ezt az egészet , de a csaj már régóta le akar vele feküdni , mert állandóan célozgat hogy enne már kolbászt , meghogy már 7 hónapja nem volt pasival stb

Nem vagyok féltékeny senkire , csak túl jó barátságban vagyunk és félek hogy szex után elhagyja a csaj őt , és a haverom pofára esik , mivel ő tényleg szereti őt és nem csak "dugni" akar .

2017. márc. 22. 11:12
 9/20 A kérdező kommentje:

Jó hát én 3 hónapig hagytam őket csak ez az állandó célozgatás a csajnál ...

Na mindegy megfogadom a tanácsokat és hagyom őket .

2017. márc. 22. 11:14
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Annyira nem szeretem ezt. Haveromnak is dumáltak mindig, hogy 22 évesen miért jött össze 30 éves nővel, biztos kihasználja majd, meg óriásit fog sérülni. Na, azóta eltelt 3 év, és most várják a babájukat.

Aztán ha sérül, akkor mi van? Az élet nem matyó hímzés, vannak pofonok, addig meg had érezze már magát jól a srác, mert ha szexelni fog a csajszival, akkor biztos, hogy jól fogja. Ne féltsd ennyire, ne szólj bele, és ne is akard lebeszélni róla. 23/F

2017. márc. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!