Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek (prostis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek (prostis kérdés)?

Figyelt kérdés

Szóval van fent a legnagyobb ilyen oldalon most egy új páros és az egyik lány fekete.

És MINDENT vállalnak amit az oldalon csak be lehet allítani, jó beteg dolgokat is (wc szex pl., de erren nem vagyok vevő).


Viszont az értékelések le vannak tíltva. Ha elmennék és óvszerrel csinálnánk mindent (orál, punci és popsi), akkor mennyi lenne az esély, hogy valamit elkapok?


Mit gondoltok?



2017. júl. 2. 16:42
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Édeskettes + rosszlanyok + google = találat.
2017. júl. 2. 16:44
 2/15 A kérdező kommentje:
2017. júl. 2. 16:44
 3/15 anonim ***** válasza:
Gyere hozzám baby, fizetned sem kell és óvszer sem kell. ^^
2017. júl. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%

Én olyanhoz nem mennék, aki nem enged értékelést. Nekem a másik csaj cigánynak tűnik, ez alapból kizáró lenne. Nem azért, mert nem feküdnék le cigánnyal, de ezzel a foglalkozással már erős kombó. Lehet, hogy odamegyek, aztán kirámol a család, és mehetek haza pénz és dugás nélkül. :) A fekete csaj meg nem tetszik, így főleg nem vállalnám a rizikót. A képek is igénytelenek.

Amúgy ha mindent gumival csinálsz, akkor nem hiszem, hogy lenne gond.

2017. júl. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

2. Köszi a hasznos választ, ment a pont!


A "családtól" nem nagyon félek... Egyrészt azért mert egyszer már rámjött egy nagydarab kigyúrt csávó, csak amíg nem látott addig nem gondolta hogy én még nagyobb vagyok. Másrészt jól szót tudok érteni az ilyen "tipusú" emberekkel, hogy mindenkinek jó legyen.


Viszont (most ez égő, hogy nem tudom de) az óvszereknél mindig az van írva, hogy a betegségek ellen sem nyújtanak 100%os biztonságot.

Tudom, hogy a HIV, AIDS mennyire hihetetlenül ritka, de ha valamelyik lány éríntett benne akkor attól nem kell tartanom az óvszer ellenére?

2017. júl. 2. 16:59
 6/15 anonim ***** válasza:
95%

" Gyere és minden buja gondolatodat ki elégitün " - nagy dolog az írni tudás. De végülis betehettek volna néhány szóba néhány y és néhány x betűt, megérteni attól még meg lehetne, ha úgy vesszük.

Aki egy mondatot nem tud összerakni, és még azt se képes helyesen leírni, ahhoz én nem is mennék.


Bocs, hogy nem a kérdésre válaszoltam. Egyébként én tuti nagyon vigyáznék és jól meggondolnám a helyedben. Ha annyira akarsz menni, miért nem nézel másokat?

2017. júl. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Valóban az óvszer nem nyújt 100%-os biztonságot.

Nincs értékelés.. de mindent vállalnak (aha persze) nem is értem, hogyan lehet ilyen egy szolgáltatásközvetítő oldalon.. mi az, hogy valamit/valakit nem lehet értékelni? szánalom..

Én a helyedben biztos kihagynám..

2017. júl. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem fekete, hanem egy túlérett cigány.

Nagyon purdé áru.


Értékelés nélkül gyász az egész, beállíthatnak bármilyen fícsört, aztán csak ott jön a hidegzuhany. Legrosszabb esetben csak egy gombatelepre érkezel. Látom is magam előtt, amikor lekerül a bugyogó és meglátod azt a zsömörkős, rücskös bükkfakéregre emlékeztető pállott combbőrt a muffli körül... A bejárat körül szerteágazó gombafonat csüng a sűrű bozóton, majd Jedi visszatérből ismert sivatagi lyukszörnyeteg felprüszköl egy spórafelhőt, ha hozzáérsz.

Amikor megszólal az éjfekete sötétanyag: "Na mivan gádzsi, nem gyüssz belém, gáci" - miközben ezt a 15 éve romlott háborús szalontüdő konvervre emlékeztető muffot bámulod... Hát az nem segít az erekció fenntartásában :D

Ha meg már lecsengetted a papírt, nincs visszaút, alá kell merülnöd a tüzes roma kéj világába :D

2017. júl. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
95%
Eszembe nem jutna ilyenekhez menni,se értékelést nem enged,se levelezés sincs.
2017. júl. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"(wc szex pl., de erren nem vagyok vevő)"

Oké ^^

2017. júl. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!