Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek (prostis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek (prostis kérdés)?

Figyelt kérdés

Szóval van fent a legnagyobb ilyen oldalon most egy új páros és az egyik lány fekete.

És MINDENT vállalnak amit az oldalon csak be lehet allítani, jó beteg dolgokat is (wc szex pl., de erren nem vagyok vevő).


Viszont az értékelések le vannak tíltva. Ha elmennék és óvszerrel csinálnánk mindent (orál, punci és popsi), akkor mennyi lenne az esély, hogy valamit elkapok?


Mit gondoltok?



2017. júl. 2. 16:42
1 2
 11/15 anonim válasza:
92%
Komolyan van olyan ember,aki hajlandó fizetni két ilyen retekért?
2017. júl. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Sokszorosan gyanús a dolog. Egyik, hogy nem engednek értékelést ez általában nem azt sugalja, hogy olyan hű de jó velük a dolog. A másik dolog, hogy igényesebb szolgáltatók nem vállalnak be mindent. Szerintem jobban jársz ha keresel egy másik párost ha mindenképp 2 lányt akarsz. Nem csak az esetleges betegségek de egy kellemetlen tapasztalat elkerülése miatt is.
2017. júl. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
94%
"Füstmentes lakás" ez az a rész ahol a fülemig szaladt a szám, aztán a "00- 24" a hét minden napján, szóval Non- Stop nyitvatartás (igen, még vasárnapon is!!), aztán az a hatlmas oszlop a "szeretnek" részben... :D most is találgatom honna lehetett ennyit bemásolni. Nekem mind a kettő cigónak tűnik, nem is értem hogyan gondolhattad afroamerikainak, és az a csüngő has sem valami hódító ha engem kérdezel...
2017. júl. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
El ne menj. Már ott felejtős, hogyha nem engednek értékelést. Azt jelenti, hogy félnek valamelyik volt kuncsaft leírná az igazat. A véknyabbik lány meg cigó, de szerintem a dagadtabb is csak szolizott cigó és nem fekete bőrű leányzó. Cigó prostikat meg felejtsd el. Szerencsés esetben csak betegséget kapsz el már pusztán az érintkezéstől. Rosszabbik esetben még ki is rabolnak utána. Elég bevett szokás ez náluk.
2017. júl. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez tipikus balekfogó kamuprofil. Felét sem vállalják és cigányok. Felejtős.
2017. júl. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!