Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz lányok, ki az aki közület...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz lányok, ki az aki közületek elfogadna férjéül egy olyan férfit, akinek már voltak más partnerei előtte?

Figyelt kérdés
Olyanoktól várok választ, akik valóban szűz lányok.
2017. júl. 4. 09:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Az előző kérdésedben lévő válaszaid alapján mit szólnál ha egy Szűz lány azt mondaná,hogy :

"Köszi de nem kellesz Mert HASZNÁLT vagy" ?!!!

2017. júl. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szűz vagyok. Járnék olyan pasival, aki már szexelt előttem értelemszerűen.
2017. júl. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
nemrég vesztettem el a szüzességem, de eszem ágában sem volt ezt olyannal csinálni, aki még szintén szűz:D
2017. júl. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
23%
Használt WC papírral sem törlök segget.
2017. júl. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
2. és 3. alapján: akkor meg nem értem, hogy miért mocskolnék én be egy lányt, ha úgy venném el feleségül, hogy ő még szűz, én pedig már nem vagyok az.
2017. júl. 4. 17:57
 6/18 anonim ***** válasza:

5#

Akkor ne vegyél feleségül szűz lányt.

Így kvittek lesztek a pároddal.

2017. júl. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
2.-nak és 3.-nak is mondom: a kérdés nem arra vonatkozik, hogy szexelnétek-e olyan férfival, aki már szexelt előtte, hanem arra, hogy hozzámennétek-e feleségül. Ez két lényegesen különböző dolog. Szerintem ti inkább úgy gondoltátok, hogy szexeltek vele, aztán majd ha már megunjátok, akkor továbbálltok, (akkor már persze nem lesztek szüzek), aztán egyszer férjhez is mentek (a férjetek fogadjon el benneteket bukott kvnak, mert hát egy hülye pipogya, igénytelen kurafinak az is megfelel), meg amúgy is jól mutat a fehér menyasszonyi ruha. Arra azért felhívnám a figyelmeteket, és a kedves fiúkáknak is, hogy a menyasszonyi ruha fehérsége nem onnan ered, hogy jól mutat, hanem onnan, hogy a szűzi ártatlanságot jelképezi, azt a tisztaságot, amivel a menyasszony a vőlegényt megajándékozza. Hogyan merészeli a tisztaságot jelképező ruhát magára venni egy olyan nő, aki hagyta, hogy megbecstelenítsék, azért mert házasság előtt szórakozni volt kedve?! Nem nevetséges ez egy kicsit? Hófehér ruhában mocskos lelkű nő. Kb. mint tehénnek az alsógatya.
2017. júl. 4. 19:16
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
jo, akkor te se dugj meg senkit, az olyan undorito, nem szegyenled magad? :Dddd alszent fsz.
2017. júl. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok túlbuzgó hívő soha nem mennék férjhez. :D Egyrészt egy esküvő rengeteg pénz, másrészt szerintem felesleges is.Együtt lehet úgy is élni a másikkal, hogy nem vagytok házasok. Egy ismerősöm sosem házasodot meg, de 10 éve van egy párja, a gyerekeik is az apa nevéét viselik stb. Csak épp ha valami rosszra fordul akkor nem lesz válóper, és nem dobtak ki egy köteg pénzt az ablakon. :) Arról nem is beszélve, hogy nem a középkorban vagyunk ahol szüzen kell férjhez menni. Eleve még ha mondjuk 18-19 évesen ismered is meg életed szerelmét, akkor is még mondjuk egyetemre jársz, aztán lehetne esküvő. És akkor szerinted melyik az a pasi aki 5-6 évig egy olyan nő mellett van akivel nem szexel? Arról nem is beszélve, hogyha a nő házasság előtt szexel akkor rib* a férfira meg semmi következménye nincs? Olyan emberrel össze se jönnék aki ilyen primitíven gondolkozik. Meg mondjuk mire megismered a másikat az hónapok/évek kérdése, utána lehetne szó esküvőről. És akkor ezidő alatt nem szexeltek, vagy mi? :D Te hol élsz?
2017. júl. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Téged semmilyen esetben sem fogadnálak el férjemül.
2017. júl. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!