Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Goldengate pont hu velemenyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Goldengate pont hu velemenyek?

Figyelt kérdés
Kivancsi vagyok mik a tapasztalatok, valaki szerzett e mar partnert onnan, van e kepe/videoja fent.

2017. júl. 4. 14:41
 1/7 Tompadúr ***** válasza:
100%

Röviden?

Ha nem pár vagy lány vagy akkor eláshatod magad. Még a nők is csak nőket keresnek. Akinek meg pasi kell akkor vagy 23centis dákóval és bírd 3 óráig és legyen saját kéród. Vagy olyan csajok keresnek akik máshogyan nem is találnának maguknak. 100kb és 50 év feletti kategória.

26/F

2017. júl. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2017. júl. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#1

ennyire azért nem szar a helyzet.

2017. júl. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én férfi vagyok, nagy mérettel. Kaptam pár megkeresést, de a többség válaszra sem méltatott. Nem lett belőle semmi.

Talán ha nagyon kigyúrt vagy, akkor esetleg lehet esélyed egyedülálló férfiként.

2017. júl. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Videóm, képem nincs fent, de jött már össze onnan kaland.

Férfi vagyok.

2017. júl. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kb azt tudom leírni, amit az előttem szólók. Igények vannak(legyél kigyúrva, legyen akkora farkad, mint egy PET palack), pedig átlagos emberek vannak fent(akik aztán szeretnek besértődni, ha nemet mondasz).

Sok a kamus meg a szájhős.

A kedvencem meg nekem is, mikor ők írnak rád, aztán válaszolsz, majd vissza se írnak.

Aztán még ha találsz is valakiket, akkor jön a 28 szintű biztonsági ismerkedés.

Értem én, hogy diszkréció, de sokan már túlzásba esnek.

Nehéz összehozni valamit.

Ha nőt akarsz, akkor már inkább sima társkereső, tapasztalatból mondom, hogy bár sok nőnek ki van írva, hogy komoly kapcsolatot keres, benne vannak a kalandba, főleg 30 felett.

Házaspárhoz sajnos csak ott tudsz csatlakozni.

2017. júl. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ugyanez van az eropoliszon is...

Amikor szabad voltam 2 duci nővel volt onnan futó kalandom össze-vissza.

Amióta foglalt vagyok semmi.

Pedig 190 cm, izmos, azért nem kocka has és nem szőke kék szem... 40/F

Iszonyat elvárásaik vannak a kövér nőknek is.

2017. júl. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!