Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Velem van a gond, ha a kemény,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a gond, ha a kemény, vad szexet kedvelem?

Figyelt kérdés

A fiúk meg valahogy nem.. A barátom nagyon jó az ágyban, maximálisan kielégítő vele egy együttlét, nagyon odaadó és lehet vele egy kicsit vadulni is. Eddig abszolút ő a legjobb, mondjuk olyan sok viszonyítási alapom nincs. :D

Ennek ellenére mégis néha hiányérzetem van. Nem mondom hogy mindig, de néha arra vágyom hogy az ágynak döntsön, keményen megba.sszon, és kicsit csak "használjon". A legtöbb nő erre vágyik.

(Felajánlásokat nem kérek!!)

Zavar, hogy mindig óvatoskodik. Ha valami kellemetlen vagy fáj akkor szólok, de hajlamos kérdezgetni hogy minden oké-e. Mintha úgy néznék ki mint aki szenved, persze, amikor épp élvezem az egészet. Le tudnám beszélni erről? Azt mondja nem akar fájdalmat okozni, de nem okoz. Igen, elég nagy van neki de én azt imádom.


2017. júl. 5. 12:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
2%
Lúzer, dobd ki.
2017. júl. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk a nyílt kommunikáció - ahogy egyébként felnőtt emberek szokták - sokat segít ebben az esetben. A barátod egy tapasztalatlan tacskó, nem tudja mi kell a nőknek :-P
2017. júl. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
11%

régen én is hasonló voltam, nem akartam durvulni, de nálam azért volt ez, mert az exeim ennyit tudtak kihozni belőlem


azóta volt alkalmi bdsm kapcsolatom és ég és föld voltam

persze figyeltem a lányra, de tudtam, hogy nem kell annyira kímélnem, míg az exem egy kis paskolástól már rinyált :D


szóval hozd hangulatba, de nem biztos, hogy elérheted ezt, van aki alapból csak a lágyabbat élvezi

én mind2-t szeretem, mert mindkettőnek meg van a varázsa, de a hangulat határozza meg éppen melyikre vágyom


24F

2017. júl. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
54%
Ne haragudj hogy idepofátlankodok, nem tudok segíteni nekem is a problémám. :-( Nagyon jó a párommal minden, de annyira gyengéd mindig. Olyan jó lenne ha egyszer nagyon keményen, nem sajnálna. Ilyeneket nem is merek kérni, hogy esetleg orális szex közben picit húzza a hajam, vagy mikor bennem van, fogja meg a nyakam, meg ilyesmi :-(
2017. júl. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező és #4! Nem bírom felfogni! Miért nem lehet egyszerűen, kerek-perec megmondani a párotoknak, hogy mit akartok?! Nem hiszem el, hogy ennyire képtelenek vagytok kommunikálni a párotokkal! Mit kell ezen agyalni?! Megmondod neki, hogy mit akarsz! Más nők meg hisztiznek ha egy kicsit is durva az ember! Nem tudhatja, hogy mire vágysz, mert NEM GONDOLATOLVASÓ! Legyetek már életképesek, könyörgöm! Fogom a fejem, amikor az ilyeneket olvasom...


26/F

2017. júl. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%
minden ember más de pl. én is inkább a durvát szeretem mint az óvatos lötyögést :) L
2017. júl. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
52%
Ilyen ma minden csaj, ma már nincs szégyenérzetük amiatt, hogy igazából ez tetszik nekik, így egyre nyíltabban kikövetelik. Beszéltünk párszor haverokkal arról, hogy ez nekünk igazából nem tetszik. Egyrészt fárasztó, másrészt amit értékesnek tartunk azt ösztönösen szeretjük kímélni.
2017. júl. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ha megkérdezi szex közben, hogy fáj-e, ne azt mondd, hogy nem fáj, hanem, hogy csinálja erősebben.

Mondd meg neki, hogy úgy csinálja, hogy fájjon, majd ellököd, ha már sok.

Lehet azért is csinálja lassan, hogy tovább bírja, ezt is beszéljétek meg, hogy ez mennyire fontos neked.

Mert ha neked kezd jó lenni ő meg pont végez megint nem lesz felhőtlen az öröm.

2017. júl. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Azt hiszem ez a fiúknak valóban nem jön be. Én értem, hogy szeret és nem szimpatikus neki hogy durván bánjon velem de a szex más szerintem.

Mondta is, hogy néha meg kell állnia, hogy tovább bírja, ezzel nincs is gond. Én szex közben nem élveztem még el soha, azt hiszem csak csiklóval megy, viszont az erősebb stimulusokat jobban élvezem, a durvább szex jobban felizgat. Hát most mit csináljak, ez ilyen.

Próbáltam vele beszélni erről, de nem hiszem neki bejön a dolog. Úgyhogy azt hiszem mindegy.

2017. júl. 5. 14:10
 10/16 anonim ***** válasza:
#9: Akkor meg cserés, keress egy tapasztalt férfit, aki már tudja mi kell ...
2017. júl. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!