Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Velem van a gond, ha a kemény,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a gond, ha a kemény, vad szexet kedvelem?

Figyelt kérdés

A fiúk meg valahogy nem.. A barátom nagyon jó az ágyban, maximálisan kielégítő vele egy együttlét, nagyon odaadó és lehet vele egy kicsit vadulni is. Eddig abszolút ő a legjobb, mondjuk olyan sok viszonyítási alapom nincs. :D

Ennek ellenére mégis néha hiányérzetem van. Nem mondom hogy mindig, de néha arra vágyom hogy az ágynak döntsön, keményen megba.sszon, és kicsit csak "használjon". A legtöbb nő erre vágyik.

(Felajánlásokat nem kérek!!)

Zavar, hogy mindig óvatoskodik. Ha valami kellemetlen vagy fáj akkor szólok, de hajlamos kérdezgetni hogy minden oké-e. Mintha úgy néznék ki mint aki szenved, persze, amikor épp élvezem az egészet. Le tudnám beszélni erről? Azt mondja nem akar fájdalmat okozni, de nem okoz. Igen, elég nagy van neki de én azt imádom.


2017. júl. 5. 12:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

De igen, a legtöbb fiúnak ez bejön. csakhogy, a barátnővel egyszerűen nem merik megtenni, mert félnek, hogy túl durvák lesznek, hogy megsértődik, hogy fájnb fog. Eszembe jut az első lány, akivel jártam, jaj de kár, hogy akkor még én is óvatoskodtam és nem vágtam le az egyértelmű jeleket. Visszagondolva teljesen sima ügy lett volna. Pl ha egyszre lenyomtam a csuklóit az ágyhoz, és úgy adtam neki, attól nagyon beindult. És sokszor viselkedett sürgetően, amikor óvatoskodtam. Ha visszamehetnék az időben, úgy szétszedném, hogy ihaj. Sajnálom, hogy mindezt biztosan mástól kapta meg azóta, és rám úgy gondol vissza, hogy tutyimutyi pancser voltam.


A javaslatom az, hogy bátorítsd. Dicsérd, amikor kemény, adj az egójának, hódolj neki, és rá fog érezni, és nemsokára úgy megadja neked, hogy csak pislogsz.

2017. júl. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
13%

Próbálj ki pár trükköt. Pl, amikor csókolóztok, megy az előjáték, és már felizgult rendesen, húzd még tovább, hogy tényleg nagyon fel legyen izgulva, és amikor már sziklamerev a farka, és nagyon a tárgyra akar térni, súgj a fülébe olyanokat, mint pl: "büntess meg a farkaddal!" vagy: "dugj rommá, de keményen!", esetleg: "a k..vád akarok lenni!" ill. "bánj velem úgy mint egy rib..-cal!!"

Ha már tényleg fel lesz hevülve, nem fog meghátrálni, meg fog csinálni keményen. Mindkettőtöknek nagyon jó lesz.

2017. júl. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Elég gáz, ha nem tud keményen megbäszni egy férfi. Én alázok ezerrel, nem kérdezek, csak büntetek.
2017. júl. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
21%

Jól le leszek pontozva, de én nem bírom az ilyen nőket. Nekem ne mondja meg senki, hogy hogyan dugjak. Fojtogassa meg rángassa a haját a elmebeteg k-vának az aki ezt szereti, én biztos nem fogom. Egyszer engem is megkért egy csaj, "használjam", húzzam a haját, meg a többi. Nem tettem meg, majd miután hazament nem is hívtam többet. És erre még ő sértődött be! Mintha nem pont ezzel használtam volna ki a legjobban. Egy köszönömöt se kaptam.


Na mindegy. Kérdező, szerintem ne erőltesd, keress inkább egy ilyen keményf-szú büntetőgépet akinek van ehhez gusztusa, nyilván egy csomó privit kaptál, lehet válogatni.

2017. júl. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Elmebeteg k.urva még nem leszek, csak mert különböző az ízlésünk, ne hülyéskedj.

Másrészt én nem azt akarom hogy megalázzon az ágyban. A folytogatás se tetszik köszi. De egy laza hajhúzással, kéz lefogással mi a gond? Nő létemre teszem néha. Szenvedélyes szexre vágyom, nem "keményfaszú büntetőgépre".

2017. júl. 5. 17:02
 16/16 anonim ***** válasza:

Egy egyszerű szabály van a szexben, legalábbis számmora.

Találni kell olyan társat, aki meg tudja adni nekem amire vágyom, cserébe én is megpróbálom neki maximálisan azt nyújtani amire igénye van.


Kérdező a párod meg fogja adni neked amit és ahogyan szeretnéd, de mond el neki egyértelműen, hogy mit is akarsz pontosan.


28/F

2017. júl. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!