Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Inkább egy ápolt roma csaj,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inkább egy ápolt roma csaj, vagy egy kevésbé ápolt magyar?

Figyelt kérdés
Én magyar vagyok, de inkább az első verziót választanám, sőt eléggé bejönnek a romák :D És roma csajok, ti lefeküdnétek magyar pasival?

2017. júl. 6. 00:49
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
62%
Rajtad múlik... de vigyázz velük mert ha a sexnél fogsz tartani rendben van,De a hátad mögött nehogy aztán félrekúr.. pár hónap mulva meg azt fogja mondani.. mivann moreee terhes vagyok tőled.. közben nemis biztos hogy te tőled..(nem te vagy az aki fecsinálta)...szóval csak annyit mondok (írok)hogy vigyázz.spoiler (apám mindig azt mondja hogy ha lessz barátnőm ne legyen roma) mert rafináltabbak az átlag embernél.... hazudni náluk átlagos dolog.. de közben azt nemtudják hogy a szavaknak súlyuk is van... .(tisztelet a kivételnek már ha van olyan még)19F
2017. júl. 6. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
56%
Személy szerint egyiket sem választanám.A roma, az roma marad, akárhogy fürdik, az alapszag megmarad.Az ápolatlan magyar sem vonzó.3.opció.
2017. júl. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
85%

Lány vagyok de szerintem mind a két esetben fontos az Ápoltság függetlenül attól hogy milyen származású az ember. Lehet cigány,roma,román,észt,francia,német,néger ,holland,svéd,orosz ...stb.vagy épp magyar. Az ápoltság Fontos és Alap dolognak kéne hogy legyen.

23 N

2017. júl. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
27%
Vannak itt egyáltalán jó kis kreol csajok?
2017. júl. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
33%
Miért ez a gyűlölet? Engem mindig elszomotít.
2017. júl. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon kell, hogy minden téren tetsszen az az ápolt roma. Ha van papírja, hogy egészséges, akkor mehetne a szex.
2017. júl. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
63%

Itt mondják sokan, hogy megcsalna meg ilyenek, de most basszus ez nem csak a romákra jellemző...a magyaroknál hány olyan esetet láttunk, hogy félredugnak? Elárulom...sokat.

Ha egy igazi belevaló roma lány lenne az, akivel csak így titokban össze lehetne dugni, amink van, akkor én megtenném. :) 15f

2017. júl. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
73%
Nekem általában nem jönnek be, de ez nem abszolút kizáró ok. Például Pápai Joci háttértáncosa az Eurovízión, Virág Alexandra szerintem nagyon csinos volt, és a nyilatkozatok alapján még szimpatikus is.
2017. júl. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
65%

Bocsánat,hogy én romaként/cigànyként/ nem emberként/vadállatként/ stb szólok hozzà ehhez az egészhez.



Miért mondják rám, hogy BÜDÖS CIGÁNY vagyok? Tudja, gondolja, hallotta vagy mondta neki valaki? Esetleg tapasztalta? Ha valaki a saját szemére, fülére, orrára hallgat, és az legyőzi az előítéleteket, akkor nyert ügyem van. Ugyanúgy fürdök, mosakszom és fogat mosok minden nap, mint te. Nem különb egyikünk a másiknál. Nem a bőrszín határozza meg a milyenséget. Vannak a történelmünkben százéves traumák, a cigányság viszont egy jelen fájdalom/probléma.Sokak szemében a bőröm színe határozza meg az emberségemet, nem a tulajdonságaim. Nem vagyok büdös, ápolatlan. Még csak nem is cigàny családban nevelkedtem. Szerintem kérdezz, ne ítélkezz!



Én hiszek abban, hogy az őszinteség, a nyíltság átalakíthatja majd a világunkat. Csak az emberek félnek a rejtett terrorizmustól, az álcázott szavaktól, attól, hogy ha valami felmerül a gondolataink között, azt magunkban őrizve dédelgetjük.


Attól már csak én félek, hogy eljuthatunk újra oda, amikor a 30-as években az európai gazdasági válság közepén bizonyos csoportokat kipécézett magának a politika, és közölte, hogy ők a bűnösök. Ha nyíltan beszél valaki arról, hogy mi történik ma Magyarországon a cigánykérdésben, akkor rejtett vágyakat húzunk ki azokból a körökből, akik bizonyos dolgokat gondolnak rólunk, de egyelőre nem merik azokat kimondani. Nem akarok megmondóember lenni, egyszerűen meg akarom győzni a szkeptikusokat. Látjuk, tudjuk mi is, hogy vannak problémák, hát akkor rajta, nem fogom védeni a cigányokat, mert igen van köztük egy csomó ingyenélő, aki nem dolgozik, lop,csal, bűnöző és így tovább! Viszont kivételek szerintem vannak!A magyarországi cigánykérdést ahhoz tudnám hasonlítani, ahogy Európában az iszlám vallású embereket kezelik nem gondolhatjuk, hogy minden mohamedán terrorista, ugyanúgy azt sem, hogy minden cigány bűnöző és tolvaj és BÜDÖS ÉS ÁPOLATLAN. Meglep, hogy folyamatosan csodálkozunk, hogy gond van ezekkel az emberekkel, miközben elfelejtjük, hogy állandó kirekesztés sújtja azokat akik szerintem nem érdemlik meg. Csak két példa: nem tudok olyan cigányemberről, aki 1945-ben, a földosztáskor földet kapott volna, de a rendszerváltás idejéről se tudok neked olyan cigányt mondani, aki kárpótlási jegyhez jutott volna. Ma Magyarországon úgy egymillió cigány él, ennek a tömegnek legfeljebb az 1-5%-a problémás, a többi viszont, ahogy én szoktam mondani: középszer. Azért nem mondom, hogy középosztály, mert a cigányoknál nincs meg az a réteg, aki a közéletben részt vehetne, képviselné az érdekeiket.


 Nem szaporítom a szót.

Egyszerű a definíció: ha velem valaki beszélget csak egy dolgot kérnék, ne nézzen egzotikus/vagy vadállatnak, higgye el, hogy magyar állampolgár vagyok, aki cigány származású és pont. Ez az egész dolog valódi, stabil alapja: Nem tudom megtagadni a cigány származásomat , nem vagyok rá büszke, nagyon nem, nem tehetek róla,hogy ennek születtem, nem akarok a származásommal tovább domborítani, mert nincs értelme. Látszik, színe van, de a viselkedésem nem különböztet meg másoktól, tehát a cigánykérdést más vágányon kellene futtatni, mint ahogy most történik. Ha majd az emberek valódi változásokat akarnak, ahhoz szükséges lesz egy kicsit más nézőpont is.


Tényleg,hangsúlyozom,hogy NEM védem a cigányokat, nem ismerem őket.


Tudom,hogy senki sem tart revolvert a fejedhez, hogy h#lye legyél. Apróságokkal lehet eljutni az igényig. Mert igényeket kell magunknak felállítani, nem pedig vágyakat azok nagyon messze vannak. Hogy mi a különbség igény és vágy között? Ha például úgy vágyom az ötöslottó főnyereményére, hogy nem lottózom. De ha akarok egy sportcipőt, azért tudok tenni, kétkezi munkával, szorgalommal, és ha cigány vagyok, eközben megcáfolhatok pár, rólunk a közéletben kialakult képet. 


 

De én csak egyetlen vagyok az egymillió cigányból: hol lehet elkezdeni egy ekkora munkát? Őszíntén? Sehol!



19/L

2017. júl. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
65%
Inkább az ápolatlan (bár... homályos ennek a mértéke) magyart választanám, az "ápolt" romát meg elküldeném egy mutatványos bódé tulajához.
2017. júl. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!