Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sokkal nagyobb óvszer kell?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokkal nagyobb óvszer kell?

Figyelt kérdés

A Durex és a Masculan márkákat próbáltam eddig, rossmannban vettem őket, de kicsik... Főleg a Durex, az kb. a péniszem feléig ér és nagyon szűk. Még van egy olyan, hogy Preventivo Extra Large, ez méretben jó, viszont ez meg minőségben nem tűnik az igazinak.



Tudtok viszonylag minőségibb márkából direkt nagyobb méretre tervezett gumikat? És lehetőleg elérhető, nem túl ritka boltokban árulják, mert délelőttre kéne! :/


2017. júl. 7. 03:53
 1/2 anonim ***** válasza:

En nem veszek csak ezt:

[link]

60 vagy 64 ha jol emlekszem ami jo nekem, de van nagyob is, 69, ha a farkad kerülete 15cm vagy inkabb több lenne.

Minösegi marka, nalam bevalt, kapsz hozza papir meröeszközt is, de az oldalukon is lehet nyomtatni, aztam elöre bemerheted hanyas kell neked.

Amazonon.de-n tipikusan lehet kapni, de gondolom mashol is mar...

2017. júl. 7. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Enis ezt hasznaltam kb ugyan ugy jartam mint te felhuztam a durexet recs masik megint 3 nem recs csak betolas utan elmentem mindenhova tesco rosman dm mind kismeret volt es enis ezt a mysizet vettem 1 sexshopba van nagy ipari dobozba is nekem a 64 volt jo ahogy mertem minosege faxa nem szakad kenyelmes csak ajanlani tudom
2017. júl. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!