Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért akar minden férfi barátnőt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar minden férfi barátnőt?

Figyelt kérdés
Van akinek nehezen megy a pártalálás. Miért nem intézi inkább el egyedül 5 perc alatt este az önkielégítést? Miért kell olyat erőltetnie, ami nem megy?
2017. júl. 13. 13:15
1 2
 1/16 Loketion ***** válasza:
72%
én nem akarok...vannak erre megfelelő lányok akik kielégítsék az igényt...
2017. júl. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

szóval neked egy csaj csak lyuknak jó? :D


akkor feleslegesen magyarázom el mennyi hasznos oldala van egy barátnőnek a szextől függetlenül lelkileg és testileg egyaránt?

2017. júl. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%

Azért a kiverést és a szexet, vagy ha lecumiznak, azért egy lapon sem lehet említeni.

Ha már szexeltél volna, tudnád..

2017. júl. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 pptomi ***** válasza:
88%
Mert az ember társas lény, ráadásul nem csak a szexről szól egy párkapcsolat. Sosem éltem egyedül és nem is vonz ez az opció.
2017. júl. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Loketion ***** válasza:
0%
2es milyen nyelven írtad? azték ?
2017. júl. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%
Aha, szóval te a barátnő fogalmát egy 5 perces hokiban realizálod. Nice. Akkor kérdezek én is: miért akar minden ember szeretve lenni?
2017. júl. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Eddig azt hittem, hogy hülyébb vagyok az átlagnál. Ez a kérdés megerősített abban, hogy tévedtem.
2017. júl. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
egy barátnő nem csak az orgazmusból áll. Ha csak arra kellene, hogy kielégüljek, akkor valószínűleg nem kellene, de nekem a párom a legjobb barátom és mindent vele együtt csinálok. Amúgy is jobb vele elsülni mint egyedül.
2017. júl. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nincs szükségem nőre.
2017. júl. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Elintézem az önkielégítést, de tudod a kezemet nem tudom elvinni ide-oda, nem tudok hozzábújni,beszélgetni vele, beszélni beszélhetnék hozzá, legalább végig hallgatna az igaz, csak egy idő után biztos idegesítene,hogy egy mukkot nem szól,egy önálló gondolata sincs, meg hülyén is néznék ki az utcán :)
2017. júl. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!