Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyes férfiak miért különbözte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes férfiak miért különböztetik meg a transz nőket a cisz nőktől?

Figyelt kérdés

Hallottam olyan véleményeket egyes cisz férfiaktól, hogy sohasem feküdnének lesz transz nővel, mivel ezen nőknek volt olyan időszak az életükben, amikor tipikus hím testtel rendelkeztek.


Ilyen alapon a heteró nők viszolyoghatnának a férfiaktól is, hiszen minden magzatnak a fejlődés kezdeti stádiumában olyan teste van, ami a női testre hasonlít jobban, mielőtt a tesztoszteron férfiasítja őket.


Sok cisz nőnek vannak XY kromoszómái úgy, hogy nem is tudnak róla. Ezektől is undorodna egy ilyen cisz férfi?


Mindenki babakorában összefosta a pelenkáját, ilyen "logikát" követve minden embernek undorodnia kéne a másik altestétől.



2017. júl. 17. 19:50
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
sohasem feküdnének le*
2017. júl. 17. 19:50
 2/15 anonim ***** válasza:
27%
És te feltételezed, hogy a magzati fejlödés ilyen stádiumában lévövel akar valaki szexelni? Überbeteges gondolat!!!
2017. júl. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

"És te feltételezed, hogy a magzati fejlödés ilyen stádiumában lévövel akar valaki szexelni?"


Nem gondoltam, és nem is utaltam ilyenre, nem tudom honnan veszed. A fejlődés korai szakaszában mindenki afféle "nő". A transz nőknek valamivel később lesz a nőnemre jellemző testük.

2017. júl. 17. 20:01
 4/15 anonim ***** válasza:
52%

A transz nők is férfiak, csak nőnek látszanak. Nincsen méhük, nincs hüvelyük, és nincs csiklójuk. Farkuk van, csak puncinak látszik.


Félreértés ne essék, nincs semmi bajom velük, mindenki szabadon azt tehet a testével amit szeretne, támogatom, ha neki úgy jobb. De nekem is hadd legyen meg a jogom arra, és ne háborodj fel rajta, hogy én a nőben a nőt látom, és nem egy puncit vagy mellet. Egy nő akkor is nő marad, ha levágják a mellét, és akkor is, ha pl. balesetben roncsolódik az alteste. Viszont egy férfi - számomra - mindig férfi lesz, akármennyire nőnek látszik.

2017. júl. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Az operált transz nőknek van hüvelyük és csiklójuk. Méhük és gyereknemző képességük ugyan nincsen, de lehet, hogy 30 éven belül már lehet.
2017. júl. 17. 20:03
 6/15 LazyJones ***** válasza:
52%

Egyrészt nem igaz, hogy >sok< nőnek van XY kromoszómája. Elég komoly fejlődési rendellenesség kell ahhoz, hogy XY nemi kromoszómákkal valaki mégse férfiként szülessen meg. Másrészt hatalmas különbség az, hogy míg a cisz-neműek természetes körülmények közt, az egyedfejlődés természetes folyamataként jönnek létre, az esetek túlnyomó többségében megfelelő nemi jelleggel és szervekkel, addig a transzok esetében ez utólagos, mesterséges, és erőteljesen durva orvosi beavatkozás, ahol (minden bántás nélkül) csak imitálni tudják a kívánt nemi szerv jellegét és funkcióját, lemásolni nem.


És ezek mellett akkor még nem mentünk bele abba a témakörbe, hogy sok pasi nem csak a szexuális aktus miatt ragaszkodna a cisz-nőhöz, hanem pl. családalapítás miatt is.

2017. júl. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Mr.The Colonel ***** válasza:
31%
Mindenki nőként kezdi a pályafutását, de van aki tovább fejlődik.... Elnézést! :DDDDD
2017. júl. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

"sok pasi nem csak a szexuális aktus miatt ragaszkodna a cisz-nőhöz, hanem pl. családalapítás miatt is."


Meddő cisz nők is vannak. Őket is dobnád?

2017. júl. 17. 20:10
 9/15 LazyJones ***** válasza:
64%
Szeretem, amikor egy bekezdésből egy mondatot ragad meg valaki, ami úgy kezdődik, hogy "Ezen kívül". És igen, lehet, hogy görény dolognak tűnik, de ha stabil párkapcsolatról van szó, utcahossznyi előnyt élvez az a nő, akivel adott esetben vállalhatunk közös gyereket, egyszerűen azért, mert az én céljaim között ez szerepel, és idővel komoly, a kapcsolatra nézve végzetes konfliktusokat okozhat az, ha erről le kell mondanom ilyesmi miatt. Természetesen a helyzet más, ha egy működő párkapcsolatban derül ki, hogy probléma van, de az megint másik eset.
2017. júl. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha szép nőies vonásai vannak, és már fiatalkorban kapott hormont, s nem látszik rajta néhány erőteljes férfi vonás akkor azért elég nehéz megkülönböztetni őket.


Nézd, én nem szeretnék ítélkezni és kapásból nemet mondani csak azért mert valaki fiúnak született, de nőként érzi jól magát.

Pl ha megismernék egy ilyen lányt, és mondjuk 3 hónap után mondaná el, hogy ő igazából pasinak született, akkor már nincs mit gondolkodni ezen..

2017. júl. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!