Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért akar az is barátnőt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar az is barátnőt, akinek nagyon nehezen jön össze még egy randi is?

Figyelt kérdés
Valószínűleg nem is neki való. Társadalmi elvárás? Sokkal olcsóbb egyedül lenni és kényelmesebb is. Nincs probléma abból, hogy ide-oda akar menni a lány. Nem kell hallgatni, hogy kényelmetlen a tömegközlekedés. Az önkielégítés is egyszerű, nem kell más igényeivel foglalkozni közben.
2017. júl. 19. 09:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

mert a barátnő olyan lelki-testi vágyakat ki tud elégíteni, amit a jobb kezed nem és ha megfelelően választasz, akkor sokat tud segíteni az életben, sokat lendíthet előre, ha rosszul, akkor meg egy vasmacskát kapsz a nyakadba


sokaknak hiányzik, hogy este odabújhassanak valakihez, vagy szeretkezzen egy jót

meg finomakat is tudnak főzni :P séta, közös programok, beszélgetések, tervek...

sok előnye van, ha jól választ az ember!

2017. júl. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert az ember társas lény joga van társra lellni még ha nehezen is megy Neki
2017. júl. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az ember társas lény, ennél fogva próbál párt találni, még ha nehezen megy is.
2017. júl. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Miért akar valaki házban lakni, mikor egy sátorban is el lehet aludni?

Kérdező, ez ennyire fura neked?

2017. júl. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, egy párkapcsolat nyomokban tartalmazhat olyan dolgokat, amit leírtál. Ennek megfelelően a kérdés és a valóság köszönő viszonyban sincs.
2017. júl. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az első állításod hogyan következik a kérdésből? Nem látom az összefüggést.
2017. júl. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hogy érted, hogy miért akarja, ha még randizni is nehezen tud?


Attól még, hogy valaki nehezen ismerkedik, vagy nincs szerencséje, attól még miért ne akarna párkapcsolatban élni, és megtapasztalni az előttem szólók által leírtakat, ami igenis minden pénzt megér.


1) Rengeteg társadalmi elvárás van, amire legyintünk, nem hiszem, hogy valaki pont párkapcsolatba vágna bele csak azért, mert "elvárás"

2) Nem olcsóbb egyedül lenni. Ha közösen béreltek lakást, megosztjátok a bevásárlás és minden egyéb költségeket, akkor logikusan minden feleannyiba kerül, mint egyedül. Ha arra gondolsz, hogy a nőt el kell tartani, az nagyon régimódi, elavult gondolkodás, és csak nagyon kevés kiváltságos teheti meg. Minden ismerősömnél mindkét fél dolgozik.

3) Probléma, hogy ide-oda akar menni a lány? Talán az a probléma, ha te nem akarsz ide-oda menni. Szerintem az aktív életmód, a programokra járás az természetes viselkedés, és párban még jobb. De ha te sosem mozdulsz ki, az sem baj. Hidd el, vannak olyan lányok, akik szintén szívesen ülnek egész nap a kanapén és nézik a tévét. Mindenki megtalálhatja a hozzá illőt.

4) Nem tudom, ki hajtogatja, hogy kényelmetlen a tömegközlekedés :) Szerintem egyedülálló és kapcsolatban élő lányok és fiúk is használják a tömegközlekedést, még akkor is, ha néha idegesítő. Ez van.

5) Az önkielégítés és a szex összehasonlíthatatlan. Az önkielégítés csak arról szól, hogy célba érj, a szexben pedig az odavezető út és a körülmények is élvezetesek. Na meg aztán a változatosságról, a látványról és az egyedül megvalósíthatatlan gyönyörökről már ne is beszéljünk.


Remélem, megtalálod a hozzád illő lányt, aki megmutatja, hogy a párkapcsolat nem teher, hanem áldás.

2017. júl. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy genetikailag vannak olyan emberek, akiknek a saját kis komfortos, nyugis világuk/életmódjuk mindig is az első helyen lesz, és max. csak 2. lehet a párkapcsolat gondolata. Ettől még ugye sokat gondolunk rá, és hiányzik, de tudjuk más dolgokkal kompenzálni.


Férfiként én is ilyen vagyok, de csöppet sem érzem magam emiatt rossz embernek, bár az önzőt már elkaptam egy pár embertől, közben nem erről van szó. Barátilag nagyon is jól kijövök a csajokkal, és nem azért, mert meleg lennék, akármilyen hihetetlen, de heteró vagyok én is, csak a környezetemnek nem ez jön le. Egyszerűen nekem a felelősségvállalás meg a dolgok utáni következmények nem jönnek be. Ha mérlegre teszem magamban, hogy mit nyernék, és mennyit veszítenék egy párkapcsolattal, akkor is sajnos a mérleg a rossz felé billen.

2017. júl. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!