Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők, ti hogyan veszite...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, ti hogyan veszitek észre egy randin, vagy ismerkedésnél, hogy a fiú, férfi csak sexet akar? Mik az árulkodó jelek?

Figyelt kérdés

2016. szept. 17. 11:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%
Ahogy rám néz, ha folyton a külsőmet dicséri, ha nem lehet vele komolyabban beszélgetni. Szeretem a szexuális humort, ha erre túlzottan kapó, akkor is. Meg nyilván a testbeszéd, a folytonos testi kontaktus is beszédes tud lenni. Általában szeretem ezt hamar tisztázni, ott is észre lehet venni, hogy hazudik-e az illető.
2016. szept. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%
A profikat nem veszed észre.
2016. szept. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%
#2-es: Nincs olyan, hogy profi, kár ez a duma. Ha valaki képes hónapokig kapcsolatot játszani, hogy bejusson a bugyimba, hát kalapom emelem a gerinctelensége előtt.
2016. szept. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
73%
3: Ha hónapokig kell várni a bugyidba jutásra, azzal rengeteg komoly versenyzőt is elijesztesz, csak szólok.
2016. szept. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
95%

Igen, amiket az 1-es ír. Csak a külsőnket dícséri, de arra pl. rá se kérdez, hogy milyen napom volt, hogy érzem magam, magáról sem árul el túl sok mindent, ellenben a szex gyakori téma nála, a külső dícsérgetésével már-már túlzásba esik, érdeklődik a szexuális életemről, a sajátjáról is beszél, állandóan azt hangoztatja, hogy, tetszem neki, menjünk olyan helyre ahol csak kettesben vagyunk, nem zavar minket senki stb.

Nem lehet normális témáról beszélgetni vele, tapad mint egy pióca.

Ezek mind-mind erre utaló jelek.

2016. szept. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
53%
#4: Eddig épp ellenkezőleg tapasztaltam. :)
2016. szept. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
30%

#3

Ki mondta, hogy közben szerzetesi életet él és mással nem érzi jól magát?

Baromság egyetlen puncira koncentrálni, több vasat kell a tűzben tartani. Plussz sokan vannak akik presztízs kérdést csinálnak a dugásból. Kibulizzák a határidőt amit szabdtál, közben másokat is megdugnak, majd téged is lerendeznek aztán lapát.

Jó lenne ha felfognátok, hogy ez a játszom az elérhetetlent hozzáállás sose vezet eredményre. Szóval emelheted a kalapodat.

2016. szept. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
48%
6: Nem tudom, mit tapasztaltál, de személy szerint soha, senkivel nem lennék hajlandó ilyen hosszan húzni a dolgot. Ha egy nő ennyire bizalmatlan, gátlásos, tudom is én mi, akkor eleve nem őt keresem. És szerintem fordítva is igaz, az a felnőtt férfi, aki képes hónapokig sündörögni, randizgatni anélkül, hogy továbblépnétek, azzal valami nem stimmel.
2016. szept. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Áthív filmezni
2016. szept. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
96%

Némelyik férfi úgy gondolkodik, hogy legszívesebben kiűzném őket a világból. Többek között a 43%-os válaszolót is! Sírni tudnék a válaszodtól, egy undorító, gerinctelen féreg vagy. "Baromság egyetlen puncira koncentrálni, több vasat kell a tűzben tartani." Az ilyen gondolkodású hímneműeket kerülöm el jó messzire. Te az a tipikus férfi lehetsz, aki csupán tárgyként tekint nőkre, te csak jól megdugod mindegyiket, aztán otthagyod, a feleséged/párod csak főzzön, mosson, takarítson, gyereket neveljen meg még dugjon is veled egyfolytában. Hogy mit gondol, mit érez, arról magasról teszel.

Megjegyzem, hogy ha egy lány hamar szétteszi a lábát nektek, akkor meg már egy könnyűvérű nőcske, aki másra nem jó, csak szexre. Ha kicsit megváratja a dolgot, akkor már ki vagytok akadva, hogy mi az hogy nincs szex még mindig, mekkora egy aberált gátlásos csaj ez. Ti magatok se tudjátok mit akartok pontosan, mit vártok egy lánytól, de mindegyik szar meg szemét, egyik se jó, ez könnyűvérű, ez nem adja könnyen magát, akkor mégis mi a francot vártok a nőktől? Mindegyikkel problémátok van, de magatokat sajnáltatjátok, hogy milyen nyomorék manapság a női nem. A férfiak sem különbek egy kicsit sem. Ti sem tudjátok eldönteni, hogy normális csaj kell vagy egy k**rva. Ha k**urva kell fizessétek, ha baratnő akkor szeressétek és ne csak akkor, ha szétteszi a lábát nektek!

2016. szept. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!