Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti mit szolnátok hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit szolnátok hogy ha egy látásbol ismert vagy pár mondatot már beszéltetek. és jo képeségü fiu/pasi oda menne hozzátok és meg kérdezné hogy van e kedved sexelni? Belemenétek? Vagy mit mondanátok? Pl munkahelyen .

Figyelt kérdés
2017. júl. 20. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugye nem Te vagy a "jo képeségü"?? :D Mert írni azt nem tudsz! :D
2017. júl. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha kedvelem, tetszik, jófej, ő is szingli és én is akkor igen, belemennék.
2017. júl. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát kicsit furán néznék,tuti azt gondolnám ,hogy hülyéskedik. Én nő vagyok engem meghódítani kell ,nem felkérni szexre.
2017. júl. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Erika.Csavaros ***** válasza:
Már megint te vagy? A képesség az 2 s,és nem pedig egy s mint ahogy te írtad. A belemennétek megint csak 2 n és nem pedig egy n ahogy te írtad.Először írni tanulj meg,hogy ne jöjjünk rá,hogy ugyanaz a hülye vagy aki tegnap,tegnapelőtt,múlt héten stb írt ide.
2017. aug. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt gondolnam hogy azzal a sraccal baj ha van ha igy probal csajozni. Biztos nem jo kepessegu ha egy ocska qrvanak nez, akinek csak csettinteni akar egy dug@sert.
2017. aug. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha tényleg helyes , akkor belemennék
2017. szept. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!