Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért izgulok ezen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért izgulok ezen?

Figyelt kérdés

A barátom másik városban lakik, és nagyon rossz a buszjárat, konkrétan 6 órakor jön haza az utolsó busz, én nyári munkán vagyok és az első busszal nem érek haza munkakezdésre, így anyut szoktam megkérni, hogy jöjjön át értem 11 éjfél körül.

Viszont egyik nap anyu helyett valamiért apu jött értem, és olyan kellemetlen volt, mert alig előtte szálltam ki a barátom öléből (mármint úgy..) szóval szexeltünk, és pár percre rá apu adott puszit, hogy, hogy van az ő pici lánya?

És én szégyelltem magam, meg valami elmondhatatlan rossz érzés fogott el, mintha rosszat cselekednék ellene, és szándékosan megbántanám, alig tudtam magam tartani, hogy ne bőgjem el magam, olyan rossz volt.

Azóta is állandóan félve ülök be az autóba, mikor jönnek értem, nehogy apu legyen az..



2017. júl. 22. 17:19
 1/8 Spiritrobber ***** válasza:
Talán mert apukáddal más a kapcsolatod.. kevésbé közvetlen vagy csak az ő értékrendje más és úgy véled, hogy neki ez elfogadhatatlan lenne.
2017. júl. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Amúgy valószínűleg tudja apukád, hogy nem sakkozni szoktatok.
2017. júl. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Legyen jogsid és saját autód. Ne csak abban legyél felnőtt,hogy a barátod ölében "üldögélsz" és szexelsz vele!
2017. júl. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Spiritrobber ***** válasza:
Nyári munkán van szóval gondolom diák... megnézném, hogy diákként miből veszel egy olyan autót ami nem robbanhat le bármelyik méteren.
2017. júl. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

18 vagyok, nyári munkát vállalok, jól tanulok és még a házimunkában is besegítek. Nem hinném, hogy ennél felnőttebbnek kellene lennem!

Igen, apuval más a kapcsolatunk, igazából nem is tudom leírni mit éreztem, de tényleg majdnem bőgtem és lelkiismeret furdalásom volt.

2017. júl. 22. 17:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne legyen lelkiismeret furdalásod! Nem vagy már kicsi lány, de az apukádnak talán mindig az maradsz. És ez így van jól.
2017. júl. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Cikibb lett volna ha epp a szadba elvezes utan adsz apadnak puszit. Gondolj erre milyen szerencsed volt.


De: miert igy szexeltek? Miert bem adod meg a mondjat egy kicsit jobban. Ez olyan rib..ancos stilusnak tunik: ott es akkor amint lehet.

2017. júl. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7. vagyok: le vagyok pontozva mert egy csajnak azt írta, hogy ne dugj...on már bárhol, bármikor. A sok lepontozónak üzenem: ettől még veletek nem fog kef..élni továbbra sem egy lány sem. :)
2017. júl. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!