Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a nők területén negatív vagyok? Csak ezen a területen. Nem merek kezdeményezni, nem tudom mit kell mondani, izgulok ha oda kéne menni egy nőhöz, vagy hozzá kellene szolnom. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
2016. szept. 22. 09:08
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Már késő, ezen most lovagolni olyan mintha az egyetemen tanulnád a betűket.

Nyugodj meg, nem te tehetsz róla, bármit is mondjanak az itteni a PUA-promoterek.

Lettél volna szíves helyesnek születni, akkor annyi dolgod lenne hogy elhajtani a közeledő nők közül azt akihez nincs kedved.

2016. szept. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyugi. Ne gondold túl és ne gondold el előre, hogy mi lesz. Szerintem egy normális nő, ha már veszed a bátorságot és odamész hozzá akkor értékeli, hogy léptél, ha szimpatikus vagy mondhatsz bármit normális kereteken belül. De mellőzd a csajozos szövegeket és add magad. :) Az, hogy visszautasithatnak benne van a pakliban, de ne ebből indulj ki. Ha meg úgy viselkedik veled egy nő ahogy nem kéne amikor te normálisan megszólitod, akkor nem benned van a hiba, hanem a másik félben. Az olyan nővel nem is érdemes foglalkozni és nem is igazi nő véleményem szerint. Ha ápolt vagy és intelligens biztos lesz olyan akivel meg tudsz ismerkedni. Bátorság! :)
2016. szept. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!