Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az a férfi, aki csak fizetős...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a férfi, aki csak fizetős úton tud, intim kapcsolatot nővel összehozni az miért szánalmas?

Figyelt kérdés

2017. júl. 24. 18:59
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
43%
Mert a könnyebb utat választja, és valószínűsíthető, hogy nem csak ezen a téren.
2017. aug. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
47%
Minden no kur*a ! Akkor mirol is beszelunk?
2017. aug. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
12: neked nagyon rossz tapasztalatod lehet. Lépj túl rajta! Nem, nem minden nő az.
2017. aug. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Te írtad csak hogy szánalmas, úgy hogy az okáról fogalmad sincs!

Minősítgetsz minden alap nélkül...

2017. aug. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
38%
Prostizni menő. Na már most, eleve, mit képzelnek azok, akik azt hiszik, hogy egy férfi szívesen akar beszélni egy csajjal. Én több éve (!) nem láttam olyan csajt, akivel szívesen osztanám meg a gondolataim. Ez a nők hibája, hogy annyira sablonok, hogy az emberre a hányinger jön rá, ha rájuk néz.
2017. okt. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem szánalmas. Egyszerűen nem jut szexhez másképp. Én is ilyen vagyok. Egy ideig küzdöttem ez ellen, de sikerült elfogadnom, hogy sosem lehet barátnőm, aki önmagamért szeret, aki előtt nem kell játszanom a menő pasit.
2017. okt. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Mert egy szerencsétlen szar ember! Mi ezen a kérdés?
2017. nov. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Miért lenne sz.r ember? Csak mert nem egy adonisz?
2017. nov. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
mert az intim kapcsolat nem egy árucikk, és ez olyan mintha valaki pénzért venne levegőt.
2017. dec. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem szánalmas. Van aki ha megszakad sem fog bejönni egy nőnek sem. Majd udvarolgatok hónapokig,hogy aztán meghallgathassam a kamu lerázó szöveget,miközben egy jóképűnek egy órájába nem kerül és viszi is a csajt. Az ilyen változtass magadon,sportolj,stb. használhatatlan tanácsokra meg nem vagyok kíváncsi,mert nem használnak semmit. Az erkölcscsősz szöveg is hidegen hagy,mert a legtöbb lakásos prosti maga választotta ezt az utat,mondván,hogy ennyi pénzből nem lehet egy gyereket felnevelni,amit rendes munkáért kapna.

Inkább ezt csinálja,mint egy gyárban gürizzen,stb

2017. dec. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!