Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az a férfi, aki csak fizetős...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a férfi, aki csak fizetős úton tud, intim kapcsolatot nővel összehozni az miért szánalmas?

Figyelt kérdés

2017. júl. 24. 18:59
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogom többet egyik nőnek sem a süket lerázó szövegét hallgatni,inkább meglátogatok egy olyan prostit,akinek az a nő,aki lerázna,még csak a nyomában sem ér,sem külsőleg,sem értelmi szinten. Ennyi! "Nagyon rendes,kedves férfi vagy,jól ellehet veled bedzélgetni,de nincs meg az a szikra" "Irigyelni fogom a barátnődet" Az...irigyelni fogja,akkor adott volna esélyt,nem kell irigyelnie senkit.
2017. dec. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Sok évi sikertelen próbálkozás után, én most elkezdtem csakis prostikkal foglalkozni. Egyszerűen ez éri meg. Igaz, hogy csak egy menetet kapok cserébe 6-15 ezerért, de mivel kényelmes munkám van, nem esik nehezemre összeszedni ezt a pénzt, és cserébe bombanőkkel lehetek együtt, míg a régi udvarlásos módszerrel kegyetlenül nyeltem az ideget, sok időt energiát pazaroltam egy halovány esélyre, amivel 7 éven át sem voltam képes sikert aratni.


Ha visszagondolok, akkor voltam szánalmas, nem most, amikor egy telefonhívás után húszéves, bomba testű csajok pucsítanak előttem, amikor csak akarom. Nem érzem magam ugyan rátermettebb pasinak ettől, inkább azt a fajta elégedettséget érzem, hogy végre "megtaláltam a megoldást".


35F

2017. dec. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Így ahogy írod 22-es! Egy telefon hívás és olyan nővel lehet együtt az ember,hogy csak na! Régen én is milyen kis szánalmas senki voltam,amikor próbáltam valamit összehozni,aztán ha valami "kezdett" alakulni,akkor reménykedtem,persze pofára esés lett a vége. Gúnyos mosollyal gondolok vissza,az akkori önmagamra. Mostanában ez a helyzet:Nekem tetsző hölgyet kiválasztom, felhívom,elmegyek,aztán jól érzem magam.
2017. dec. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!