Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Én vagyok a hibás? Úgy érzem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a hibás? Úgy érzem a párom nem segít, hiába beszélem meg vele.

Figyelt kérdés

Sziasztok, a problémám az hogy a párommal csak heti 1x vagy 2 hetente szexelünk. Már nagyon vágyom rá, ezért hamar elmegyek (próbálkoztam már több mindennel, de nekem ez az egy hét már olyan hosszú hogy mindenhogyan kívánom, nem tudom nem kívánni) ilyenkor simogatom őt, és petting közben elmegyek, hogy utána legyen valami. De annyira le lomboz hogy csak hozzám se ér és várja hogy legyek újra akció közeli. Szó szerint csak háton fekszik és közben a fél arcát a párnába temeti, és csak vár. Iszonyat lelomboz hogy rám vár, és mondtam is neki ezt, de szerinte én nem vagyok rendben nézzek magamba (27 éves vagyok amúgy). Rosszul esik mert, mondtam neki hogy igen igaza van de ehhez ő is partner kell legyen, nem tudom egyedül megoldani.


Órált nem szereti, se adni se kapni, felül nem szeret lenni, szemembe nem néz közben takarja az arcát, csókolni ritkán szokott.



Önző és béna lennék? Valaki hasonló?



2017. júl. 27. 23:24
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

na ő egy tipikus "fadarab" csaj az ágyban.

Ha hosszútávon tervezel vele akkor őszínte részvétem, jobb nem igen lesz sőt ....

2017. júl. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Okes de előtte úgymond kéjeleg, tekeri a csípőjét, utána meg befekszik és nem ölel, simogat, csókol, karmol, nyúl oda. Hogy lehet ez, ha előtte ilyen erős szexuális ingereket ad?
2017. júl. 27. 23:30
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Reménytelen tényleg de bocs.

Akar szexet de tenni érte semmit.

De ahogy leírod kb mintha egy hallal szexelnél, kicsit vergődik aztán ennyi volt.

2017. júl. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy vele?
2017. júl. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Nekem ő az első és viselkedésre stílusra nagyon az esetem. De szexbe ha belegondolok 5 évig nem is volt orál (1x kipróbálta nem tetszett neki) utóbbi 2 évben a zuhany alatt már néha megette. Viszont siettet is, amit meg direkt próbálok eltolni magamtól mert a szexben így is hamar elmegyek, nem kell a szar reflex. Ha reggel pl kívánós akkor szét terperszt és néha oda nyúl hogy "felizgult" vagy néha kicsiket nyög. Aztán rám vár. Jobb esetben megy kb 5-6 percig. Látom néha hogy élvezi, az nekem is tetszik de az hogy kb meg se fog meg az arcát sem látom :( nem is értem.
2017. júl. 27. 23:41
 6/30 A kérdező kommentje:
Annyit még szokott úgy mond hogy magára húz, mármint hogy csináljam gyorsabban.
2017. júl. 27. 23:43
 7/30 anonim ***** válasza:
Ha egy kicsit is szereted magad, ami fontos, akkor azonnal SZAKÍTASZ vele....
2017. júl. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Rendben, de abban igaza van hogy gyorsan elelvezek, mondjuk ha ingerlem magam utána úgy marad, meg vissza is jön. De ebben én vagyok a hibás.


Persze ha utána így csinálom akkor előbb utóbb mondja hogy fáj neki és hagyjuk. Ilyenkor elviszem én kézzel, ha úgy van hangolódva. Régen szájjal, ha hagyta néha.

2017. júl. 27. 23:50
 9/30 anonim ***** válasza:
60%
És ezek a dolgok csak 7 év után kezdenek zavarni? Az első évben szakítanotok kellett volna! Szép dolog a szerelem, meg a belső értékek, de önmagában nem elég.
2017. júl. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem guminő,de majdnem olyan lenne nekem a sex vele.A guminő azért orálozik is,bár még nem próbáltam..Nehéz lenne vele maradnom,még ha szeretem is.Ha nem változik rövidesen én tipliznék,mert megkeserítené a közös jövőnket.
2017. júl. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!