Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Én vagyok a hibás? Úgy érzem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a hibás? Úgy érzem a párom nem segít, hiába beszélem meg vele.

Figyelt kérdés

Sziasztok, a problémám az hogy a párommal csak heti 1x vagy 2 hetente szexelünk. Már nagyon vágyom rá, ezért hamar elmegyek (próbálkoztam már több mindennel, de nekem ez az egy hét már olyan hosszú hogy mindenhogyan kívánom, nem tudom nem kívánni) ilyenkor simogatom őt, és petting közben elmegyek, hogy utána legyen valami. De annyira le lomboz hogy csak hozzám se ér és várja hogy legyek újra akció közeli. Szó szerint csak háton fekszik és közben a fél arcát a párnába temeti, és csak vár. Iszonyat lelomboz hogy rám vár, és mondtam is neki ezt, de szerinte én nem vagyok rendben nézzek magamba (27 éves vagyok amúgy). Rosszul esik mert, mondtam neki hogy igen igaza van de ehhez ő is partner kell legyen, nem tudom egyedül megoldani.


Órált nem szereti, se adni se kapni, felül nem szeret lenni, szemembe nem néz közben takarja az arcát, csókolni ritkán szokott.



Önző és béna lennék? Valaki hasonló?



2017. júl. 27. 23:24
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Megnézem mit hoz a holnap. Érzem én is hogy nem okés hogy egy féltégla nyomja a lelkem. Köszönöm. Elmondom mit szeretnék, hogy hajlandó-e megpróbálni együtt, nem érdekel milyen módszerrel, vagy meghagyja ezt az én problémámnak, és akkor megoldom egyedül, nélküle.
2017. júl. 28. 00:37
 22/30 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így teljesen korrekt.
2017. júl. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Hát ez borzalmas. Végig se bírtam olvasni. Nem te vagy a hibás! Ez a nő... Vagy minek nevezzem... Teljesen behálózott és kihasznál. Biztos, hogy nem szeret téged. A saját érdekedben, kérlek hagyd ott, sokkal többet érsz ennél.


20/L

2017. júl. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Kergesd ki a házisárkányt!

Amúgy, mi lett az eredmény?:)

2017. júl. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Bakker, nő vagyok, de el nem tudnám képzelni hogy én ne csináljak semmit...
2017. júl. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Ott hibáztál, hogy ezt hagytad hosszú évekig. Én egyszer szóltam a páromnak, hogy el bírnám viselni, ha többször játszana a p..mmal, és csinálja is. Ez ennyi, nincs mit variálni rajta. Tipik megszoksz vagy megszöksz helyzet.
2017. júl. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Az a baj, és ott cseszted el valóban, hogy ez már hosszú évek óta így megy. Ha most előállsz azzal, hogy márpedig ez neked nagyon nem jó, mert nem így kéne, akkor az -ő szemszögéből jogosan fog felháborodni, hogy most mi bajod, hisz eddig jó volt?! Mi változott? Már nem szeretsz?? Van valakid?? Stb. stb... :(

Kalappal a megoldáshoz, mert ez így nem szex, ennyi erővel guminő is lehetne...

2017. júl. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

Sziasztok, nos a helyzet az hogy annyit mondtam, szeretném megvárni az alkalmat amikor megkíván, ha eljön ez az idő akkor szeretném ha szívét lelkét bele adná. Ha valami esetleg nem úgy lesz (tudom önzőség) akkor elmondom közben hogy mit szeretnék. "kérlek nézz a szemembe közben, had csodáljam a vágyaid" "kicsit simogass hogy érezzem s kezed csak s tiéd vagyok közben, ezt az örömöt te okozod nekem" stb.


Ha nem fog így sem menni, akkor porrá zúzom magam, és építetem fel újjá az életem.

2017. júl. 30. 06:17
 29/30 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen fullos barátnőm,gyönyörű volt.Ragaszkodtam hozzá és még szerettem is.A jüvő volt a tét.Beszéltem vele többször,de nem változott semmi.Hosszú hezitálás után tipliztem.Másik nőnél kerestem vigaszt.Ez segített gyorsabban elfelejteni.Neked is hasonlót ajánlok.

10-es válaszoló vagyok.

2017. júl. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Nem mondom fullosnak, nem a mai teljesen tipp topp női ideáll. Viszont valóban szép, természetesen szép, formás és számomra tényleg teljesen rendben külsőleg. Ismeri a saját testi, és lelki bajait. Tehát lényegében egy kiegyensúlyozott csajrol beszélünk. Annyira jó a gondolkodás módja, emiatt is fura ez a kontraszt hogy szexuálisan meg, zárkózott, egysíkú a gondolkodása. Az az igazság hogy tudja és ismeri ezeket a gátakat de a megoldást már nem hajlandó elfogadni, a könnyebbik (és a roszabbik utat választja szerintem ) azzal hogy nem tesz lépéseket. Elmondása szerint ez nem befolyásolja az ő lelki mentalitását, de ezzel nem tudok egyetérteni, hisz ha már abból indulunk ki, hogy ez rám hogyan hat, az egész kapcsolatot ássa alá. Nem a farkam vezérel, gondolom aki olvassa a kérdéseket válaszokat erre már rá jött. Nem is célom saját szexualitásom elfolytani ezáltal. Azt is megértem hogy az emberek nagy százaléka hamar sutba dobja a kapcsolatát ha a nemi étvágy ennyire eltérő, ha az azt látnám hogy több hasonló gondolkodású nő lenne, vagy lenne a környezetemben még hasonló példa, akkor könnyebben mondanám azt hogy nem ő a lelkitársam.
2017. júl. 30. 12:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!