Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk férfiak úgy kb 35-45...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk férfiak úgy kb 35-45 közti pasi akinek van csaja szerintetek elcsábíthato 1 szex erejéig? Ha igen hogy kéne befuznom? A pasi 40 f a nője 31 én 34

Figyelt kérdés
2017. júl. 28. 20:45
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nem is volt olyan jó mint képzeltem, de azert nem volt rossz:-)) szal kibírom folytatás nelkül
2017. júl. 29. 19:23
 12/18 anonim ***** válasza:

Az foglalt akin éppen fekszik valaki, mindenki más elcsábítható.


Hogyan sikerült?

A pasit, vagy a nőjét?

Te pasi vagy, vagy nő?

2017. júl. 30. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nő vagyok és a pasiját csábítottam el . Hát nem volt nehéz nem is tudom mit paráztam. De így utólag nem volt akkor szám mint amit képzeltem. Nem tudom már ahogy csókolództunk az sem hozott annyira lázba mint amikor csak álmodoztam róla, na meg hamar elélvezett. Kb. 15 percig csináltuk. De neki biztos jobb volt mert már 8 kor ébresztett az smse hogy rám gondolol és alig várja az ismétlést. Amúgy utána dumáltunk és mondta nem is vagyunk olyan egyformak a nőjé el mert nekem babapuncim van neki meg sali.meg én alul is felül is szőke vagyok az meg csak felül. Meg hogy neki is felallt rám mikor kerti partin megismert es nem is remélte hogy lesz v.mi.
2017. júl. 30. 08:36
 14/18 A kérdező kommentje:
Csak megfogtam hátulról viccesen ennyi volt a kezdeményezés ő meg visszafogott és smárolni kezdtünk aztán ment minden magától, náluk voltunk.
2017. júl. 30. 08:38
 15/18 anonim ***** válasza:

xD


Az lesz még bennetek közös a nőjével,hogy te is ütni fogsz,ha ő rádtámad,ha megtudja:D

2017. júl. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nekem 1 x elég volt a pasija felejthető nem is ertem mit voltam úgyoda úgyhogy nem fogja megdugni:-) amugy fura volt ma talizni velük. Nem közeli ismik de a kerti partikra ők is járnak másik pár jó ismerősei
2017. júl. 30. 20:06
 17/18 anonim ***** válasza:
Hát,akkor tanácsolom keress egy másik házas embert:D
2017. júl. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Áh most már megbantam az egészet.nem is jóa szex érzelem nélkül igazan.inkább szexelek a parommal
2017. júl. 30. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!