Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Veletek előfordúlt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Veletek előfordúlt már hogy maszti után elfelejtettetek kezet mosni? Esetleg szándékosan bosszúból összefogdostatok már úgy valamit?

Figyelt kérdés

2017. aug. 2. 11:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem egy nő nem ennyire igénytelen;)
2017. aug. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akkor puncit nyalni is igénytelen dolog?
2017. aug. 2. 12:15
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Általában megmosom utána,de nyilván felejtettem már el én is ,vagy egyszerűen elaludtam.Nem a világvége.
2017. aug. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

Alap a zuhany és a kézmosás legalábbis nálam!

Bosszúból összefogdosni valamit? Ez nem csak gyerekes de igénytelen Nő és Férfi részéről is.

2017. aug. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Az orális szex más nyilván előtte egy igényes ember lezuhanyzik max intimtörlőkendőt használ majd a légyott után kis pihi majd esetleg egy közös zuhany és fogmosás. Ez alapvető higiénia kéne hogy legyen.
2017. aug. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Velem volt olyan, hogy éppen akkor csengetett a postás egy csomaggal, amikor masztiztam. Nem volt idő megmosni a kezem, mert türelmetlen és 10 másodperc múlva már húz is el, én meg mehettem volna a csomagért a postára, szóval kimentem úgy, elvettem a tollát és aláírtam, amit kellett olyan kézzel:D
2017. aug. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem mindig van lehetőség megmosni a kezem..
2017. aug. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én mindig elfelejtek kezet mosni.:)
2017. aug. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jaj, ti lányok! Szegény postás meg otthon magyarázhatja, hogy miért p*na szagú a tolla.
2017. aug. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sokszor kelek úgy, hogy még érzem az illatomat az ujjaimon.
2017. aug. 3. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!