Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet a probléma?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

A problémám ott kezdődik hogy egy ideje nincs komolyabb kapcsolatom. A lányok szerint "helyes" vagyok valamint igyekszem figyelmes, rendes, kedves és udvarias lenni. De valamiert mintha ez nem lenne elég. Lehet az alkatommal van gond. Nem tudom. Szerintetek mi lehet a probléma?


20/F (igen, igen, tudom hogy még nagyon fiatal vagyok meg minden...)



2017. aug. 5. 16:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Miért, milyen az alkatod?
2017. aug. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kövér vagy?
2017. aug. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerinted baj van az alkatoddal?
2017. aug. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
173 cm 60 kg
2017. aug. 5. 16:08
 5/14 anonim ***** válasza:
Sovány vagy,ez női súly.Mi lenne ha változtatnál ezen,hiszen zavar téged.Hátha nőne az önbizalmad tőle.
2017. aug. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Persze hogy zavar... Próbálok én hizni, de mintha nem menne. Pedig nem eszek keveset. Hidd el az önbizalmammal nincs semmi gond :D. Viszont ha tényleg az alkatom a probléma akkor igazam van ha azt mondom hogy ez egy mocskos, képmutató és felszínes társadalom :).
2017. aug. 5. 16:16
 7/14 anonim ***** válasza:
"figyelmes, rendes, kedves és udvarias." Nem lehet,hogy csak te gondolod így? :)Vagy az is lehet,hogy inkább csak barátot látnak benned.
2017. aug. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem szeretnélek bántani, de bizony, az alkatoddal van a gond. Picike vagy.

Alacsony és vékony és már nem fogsz nőnni.

Hiába esik rosszul, hogy felszínes a társadalom, de engedtessék meg mindenkinek, hogy olyannal legyen, akihez külsőleg is vonzódik. Te sem járnál egy 100 kg-os lánnyal, nem? De!

2017. aug. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Így igaz :D. De akkor az emberek miért mondják azt hogy nem fontos a külső amikor igenis az számít a legjobban? Vagy az én hibám az hogy egyenes beszédet szeretnék? :S
2017. aug. 5. 17:01
 10/14 anonim ***** válasza:

Én is sajnos ilyen voltam a korodban. Figyelmes, rendes és udvarias, valamint a 175 centimhez kb. 60 kg. Mondanom se kell, jóformán átnéztek rajtam a lányok. A korosztályommal nem tudtam mit kezdeni, így inkább idősebb, átlagos, vagy azalatti nőim voltak.

Ma pedig már 25 kg-val nagyon súllyal, és + 16 évvel lehetne egy csomó, akár egész jó nőm is.

Csak már asszony van és gyerek..

2017. aug. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!