Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan fiú/férfi aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan fiú/férfi aki prostival veszítette el a szüzességét?

Figyelt kérdés
Az leírná a tapasztalait és elkűldené privátban a lány linkjét?

2017. aug. 6. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Én igen. 22 voltam és akkoriban nagyon más voltam. Mivel 22 évesen még csók sem volt nekem sose így nem is mertem csajozni, mivel nem tudtam mit hogyan kell csinálni, gyáva voltam és nulla érzékem/tudásom ahhoz, hogy hogyan kell lányokkal ismerkedni.

Alapból introvertált vagyok és a barátkozás is nehezen ment anno.

Utána jobb lett, bánom, hogy rosszlánnyal veszítettem el, de inkább azt, hogy nem 19 vagy 20 évesen tettem meg ezt.

De szükség volt rá.

Azóta eltelt majdnem két év, utána még egy jó ideig nem ment a csajozás de most már megy, nem tervezek újra prostihoz menni.

Akinél voltam már nincs fenn, de kedves, igaz egyszerű lélek, látszott rajta, hogy nem a túl okos fajtából való volt, de kedves volt és megértő.

2017. aug. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A lány szerintem már nincs fent. 27 voltam akkor. Nem volt rossz teste. Elsőre nem tudtam elmenni, csak a saját kezemtől. A szopás közben sem éreztem sok mindent. Arra jó volt, hogy kicsit megtörje a jeget.
2017. aug. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Sick Fish ***** válasza:

1 éve értem el oda.

Sajnos már nincs fent, pedig visszamennék hozzá.

Tapasztalatszerzésre jó volt. Megtudtam, hogy sokkal bénább vagyok, mint gondoltam. :D Még jó, hogy nincs Nőm, mihamar kiadná az utam. :D

2017. aug. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!