Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés szeretőnek lenni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés szeretőnek lenni?

Figyelt kérdés

csak érdekel

24N


2017. aug. 9. 21:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%

Nem feltétlenül kellemes. Aki tudja kezelni a helyzetet, annak beválhat. Esetleg ha két házas emberről van szó, akik összejárnak, ők is jól érezhetik magukat.


Én egyszer voltam szerető, de elkezdtem irigyelni a partnerem párját. Így nem túl kellemes a lelki oldala.

2017. aug. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
36%
Mint mindennek, ennek is vannak előnyei és hátrányai. Nem lehet meghatározni, hogy csak jó vagy csak rossz!
2017. aug. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom..

30F

2017. aug. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ambivalens.
2017. aug. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Előbb vagy utóbb baj lesz belőle...
2017. aug. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Nem rossz, az elso valaszoval egyet ertve jo, es kellemes, vagy lehet hogy csak az en kapcsolatom jo vele.

Igaz meg csak tizen evesem vagyunk de sokkal jobb mint akarmi mas

Es a nojet utalom, ugyhogy meg bosszukent is jo akar 🙄

2017. aug. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szeret Ő - nek,akit Szeret Ő! Biztos jó. De szeretőnek már kevésbé.
2017. aug. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Próbáljuk ki, és meglátod! :-)

45+Ffi

2017. aug. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Küzdelmes.
2017. aug. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%
Kellemetlen alaphangulat, tompa bűntudat találkozáskor persze a vágy mellett. Ambivalens érzések, rosszabb pillanatokban irigység, hogy miért nem én voltam előbb. Önbecsülés lassú elvesztése, de ezt nem vallod be magadnak sem. Irigység azok iránt is, akiket megbecsülnek rendesen, ugyanakkor nem tudsz kilépni, mert odakötődtél. Sok mindent el kell viselni, amit alapból egy embernek nem kéne. Illúzió a boldog helyzetben.
2017. aug. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!