Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretőnek lenni férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretőnek lenni férfiként milyen? Hogy élik meg a férfiak? Bőv. Lent

Figyelt kérdés
Milyen érzés a férfiaknak ha ők vannak a szerető szerepben? Az elején gondolom még meg van a "varázsa", de milyen érzés tudni hogy ők a másodikak? És miért hátrálnak meg egy bizonyos idő után? Bántja az egójukat, vagy az érzelmek miatt nehogy sérüljenek? Úgy gondolom általánosságban egy pasi ezt élvezi, de ha még sem... Puszta kíváncsiságból kérdezem, nem rég hallottam egy ilyen sztorit. A másik szemszögből jobban bele látok, mikor a nő az "áldozat". :)

2016. szept. 30. 01:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szar dolog mikor szembesülnek vele hogy értük a nő nem fogja elhagyni a párját? Talán ezért?

Rájönnek hogy nincs jövője a dolognak?

Jó volt egyszer kétszer kufircolni de tudják más nem lesz ezért lelépnek?


Szerintem kb ezek.

2016. szept. 30. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De mivan ha közben a pasasnak is voltak nőcskék. De közben oda van a kolleginámért, és tök jó minden együtt vannak. Néha meg inkább meghátrál és rájön hogy nincs értelme köztük, találkozni sem akar. Akkor azért hátrált meg mert érez valamit, vagy pont nem? Nehéz pasi aggyal gondolkodni! :-D
2016. szept. 30. 02:31
 3/15 anonim ***** válasza:
48%
Jo buta vagy.
2016. szept. 30. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Mért lennék buta? Csak nem tudjuk össze rakni a képeket, annyira túl bonyolódott a helyzetük. A kérdés hogy ezzel "rejti" el érzéseit, vagy szimplán nem érdekli.
2016. szept. 30. 03:42
 5/15 anonim ***** válasza:
8%

tisztázott szeretői viszonyban nehéz belebukni érzelmileg. Persze, a pasi versengésében kicsit zavar, hogy lehet, tegnap éjjel a törvényesen jogosult farok járt benne... de ezen túl, élvezzük az életet.

Neked kell szerető?

2016. szept. 30. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mit tartasz szeretői szerepnek? A nőnek párja van és lefekszek vele, tartunk hosszabb távú kapcsolatot? Ilyet csináltam jó párszor, de soha nem akartam elvenni a párjától. Egyikkel sem akartam én össze kötni az életem. Akkor hátráltam ki gyorsan, ha észre vettem a másikon az érzelmeket. Az érzelmek, az ilyen kapcsolatokat nagyon bonyolultá tudják tenni.
2016. szept. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Titusztitusz ***** válasza:
6%
Nálam erősen egónövelő volt a dolog mindig...Mivel főleg FÉRJES HÖLGYEKET szerettem a nősülésem előtt kefélgetni...Éshát elégedettséggel-büszkeséggel töltött el mindig az a gondolat,hogy "legyőztem-megaláztam" a férjeket...Nálam a szex az szinte mindig a más férfiakkal vívott konkurenciaharcrol szólt főképpen...És a hölgyek inkább csak ESZKÖZÖK voltak ebben a harcban...
2016. szept. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én is voltam szerető.

Nem ismertem a férjét, sosem találkoztunk, nem volt ilyen célom hogy őt megalázzam.

A feleségben a NŐT láttam meg és éreztettem is vele, a nőnek meg pont ez hiányzott a házasságából.

2016. szept. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Koplárovics Béci ***** válasza:

A legjobb. Nincs kötöttség, nincs napi probléma, szinte csak a szex. Van hátránya is, de legalább egy ideig és jobb híján simán bevállalható.

És milyen második? Ha jól csinálom, akkor -szexben- az első...

2016. szept. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A legjobb dolog. Nem kell rá költeni, meg járkálni vele mindenhova.
2016. szept. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!