Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mért vagyok más mint a többi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért vagyok más mint a többi fiú? úgy értem ha kapcsolatban vagyok akkor akár évekig is nem csalom meg a barátnőm és nem unom meg mint a többi hogy neki ez meg az kell meg bulizni sem járok inkább haverokkal ha ki megyek ez miért van?

Figyelt kérdés
2017. aug. 13. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:

sokan ilyenek, mint te és?

ilyen vagy és kész

2017. aug. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 boriilovenever válasza:
Akar evekig is nem csalod meg a baratnod? Van, aki egy egesz eleten at nem teszi, sot, ez lenne a normalis! Es hidd el, nem minden fiu olyan amit leirtal, az en baratom is huseges, szeret bulizni de nem kene neki masik csaj. 1 eve es 9 honapja vagyunk egyutt.
2017. aug. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2 dik majd idővel rájössz
2017. aug. 13. 23:08
 4/4 anonim válasza:

Én is ugyanilyen vagyok. Sosem csalnám meg a páromat, nagyon hű vagyok hozzá. Eddig 2 nagyon komoly kapcsolatom volt (mert ugye én csak a kapcsolatokat komolyan szoktam venni) és mindkettőnek rossz vége lett-pofára estem. 3 év egyedüllét és depressziós szenvedés után most egy harmadik komoly kapcsolatban vagyok egy lánnyal...aki nem is az a tipusú. Eleinte nem úgy indultunk, sőt még csak kapcsolatot sem akartunk, csak szexet...de erre sosem jött össze az alkalom. Aztán a lány elkezdte nekem dumálni hogy kezdek jobban és jobban tetszeni neki, kapcsolatot akart, én elutasitottam ezt a gonodolatot mert tudtam mi történt velem a múltban. Aztán azt mondja nekem hogy az édesanyja megtiltotta neki hogy szexeljen amig nem lesz egy komoly barátja.(állitólag megtudta hogy kapcsolaton kivül, több fiúval is d*gott) Egy hónap után újból jött azzal hogy azt hiszi nem csak tetszek neki, hanem szerelmes lett belém, és ez neki nem megy, komoly kapcsolatot akar, vagy nem lesz semmi köztünk. Végül egyetértettem, komoly kapcsolat lett belőle. Minden rendben volt, sokat beszéltünk a szexről, ő mondta hogy már alig várja hogy eljöjjön a pillanat, csak várta amig a nagyanyja kiköltözött tőlük, s majd akkor bepótolhatjuk az elvesztett alkalmakat. Komoly kapcsolat ide vagy oda, nagyon megtetszett nekem a lány, úgy tűnt hogy igazán ezt akarja, hogy jól érzi magát, szüleimet is kedveli, de egyből csak minden megváltozott. Egyik napról a másikra olyan hideg lett velem szemben hogy leirhatatlan. Én mindent megtennék hogy a kedvében járjak, hogy minden rendben legyen, ő meg egyszerre azt mondja nekem hogy "megfojtom" a szerelmemmel, és hogy ez neki túl sok, és nem tudja ha készen áll egy komoly kapcsolatra...mindezt miután eltelt 6 hónap amiben úgy voltam hogy most mindent bele érzelmileg főleg. Szünetet akart, aztán egy pár óra mőlva meggondolta magát, mégsem akart, másnap már megint zavarban volt stb...közben nagyon hideg volt velem, és közöltem is neki ezt.


Azóta eltelt még egy hónap, beszélgettünk, ő azt mondja a fáradság miatt történt az egész, (igaz, nagyon fárasztó munkahelye van-2 napot dolgozik, kettőt szabad reggeltől estig), de mintha a hidegség félig-meddig megmaradt. Úgy érzem ez a kapcsolat nagyon vékony jégre jutott, habár ő azt mondja nincs senki más az életében, s nem is akar velem szakitani. Az elmúlt hónapban a várva várt szex nem csak hogy nem jött, de még szó sem esett róla. Csak én hoztam fel egy párszor, amire ő azt felelte hogy most nincs felkészülve rá, és hogy "awkward"-nak tűnik neki, azaz furcsán érezne magát velem lefeküdni(mert kiskorunk óta ismerjük egymást).


És ilyen a "rendes srác" élete, tiszteli a nőket, szereti őket, kimutatja aztán kihasználják és szenved. Holott a party-állat "menő" b*romarcú aki flegmán viselkedik velük, majdnem mindig a lánnyal megy haza, és nem komoly kapcsolat érdekében. Aztán csak a csaj rinyál hogy "jaj, minden fiú egyforma, minden fiú disznó". Komolyan nem értem ezt az új felfogást.


Talán mi, akik még tiszteljük a nőket, csak rosszkor születtünk, pár évtizeddel hamarabb kellett volna.


A megoldás csak az lehet hogy próbálj minél b*nkóbb lenni, de nagy a lehetősége annak hogy te nem eszel az, mert egyszerűen nem vagy és nem is tudsz olyan lenni, még ha próbálnád is, nem menne.

2017. aug. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!