Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, férfiak! Ti komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Ti komoly kapcsolatban/házasságban havonta mennyit mentek sörözgetni a haverokkal?

Figyelt kérdés

Mi az ami még normálisnak számít és mi az, amit már nem szabad eltűrni?


25/N és 27/F


2016. dec. 8. 16:23
1 2
 1/17 Szimeon ***** válasza:
28%
Semennyit. Ez a normális.
2016. dec. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
37%
Az 1-es sem normális... Ilyen nő mellett nem marad meg sokáig egy pasi sem.
2016. dec. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
38%
Havonta 2 alkalom
2016. dec. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
Nekem, évi, 2-3 miller bőven elég. Azt meg itthon is megiszom.
2016. dec. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
58%
A férjem 1-2-3 havonta egyszer megy (változó), nem a pia hanem a társaság kedvéért. Ennél valamivel több még beleférne. Heti egynél többnek azért már nem örülnék.
2016. dec. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
43%
Havi egyszer megyek.
2016. dec. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%

Nekem nem lenne bajom a heti 1-el sem, nekem is vannak külön programjaim, nekünk ez a normális. Sőt, azt is normálisnak tartjuk, ha időnként többnapos a külön program (pl. fesztivál), ilyen évente 1x-2x előfordul. Ehhez képest kb. havi 2x szokott elmenni a férjem, vagy még annál is ritkábban, legtöbbször elhív engem is, de nem mindig van időm/kedvem csatlakozni.


Mindenkinek más a normális, a lényeg, hogy az igények egyezzenek és egy legyen a hozzáállás a témához, szóval a legcélszerűbb az, ha ahelyett, hogy másokhoz hasonlítgatod magatokat egy ennyire szubjektív témában, inkább leültsz vele megbeszélni a dolgot és valamilyen konszenzusra juttok.

2016. dec. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%

#7-es nagy igazságot ír! Egy jó kapcsolatban mindkét fél kap teret a saját dolgaira is.


Egyetemre járok, sokat kell tanulni, nem sokszor járok el sörözni. Havonta 1 alkalom, max. 2. Nyáron több. A barátnőmnek semmi gondja, ő is elmegy a barátnőivel programokra.

2016. dec. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
78%

Az számít normálisnak, ami nektek kettőtöknek normális.

Most ha én ideírom, hogy szerintem heti 8 nap sörözés is oké, más meg ideírja, mint az 1-es, hogy soha nem fér bele, akkor mit tudsz ebből levonni? :DD A ti kapcsolatotokban csak ti tudjátok, hogy mi az, ami megfelel, meg mi az, ami túl sok vagy túl kevés.


Amúgy nálunk úgy működik, hogy nincs benne rendszer, épp ahogy alakul. Legtöbbször azért együtt járunk szórakozni, igazság szerint ketten nagyobbakat bulizunk, mint társasággal, de néha azért benevezünk egy laza sörözgetésre haverokkal, havonta-kéthavonta egyszer.

Viszont volt már, hogy egyikünk nem ért rá, vagy nem volt kedve, nem csináltunk belőle ügyet, akkor ment a másik egyedül. Szeretünk együtt lenni, de nem vagyunk összenőve, nem gond külön szórakozni.

2016. dec. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
60%

Utálom a sört szóval 0.


Na jó, ez csak a kifogás, valójában nincsenek "haverjaim" Bár arra a tipikus "bru-ha-haver"okra amúgy sem vágyom. Unalmas témákra mint focizás meg az aktuális gagyi filmek - szintén nem.

2016. dec. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!