Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok a 18 cm valóban olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok a 18 cm valóban olyan nagy lenne? (a kérdés nem "jó-e a méret és barátairól szól)

Figyelt kérdés
Sokat olvastam itt az oldalon, hogy már a 18 cm is sok a legtöbb nőnek stb. Az a kérdésem, hogy női szemmel, érzékkel az a méret valóban olyan nagynak hat?

2017. aug. 19. 08:55
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
76%
A vastagsag szamit, nem a hossz, de 18 hatareset nekem. Van olyan poz ahol mar kellemetlen, nagy. Sz.opni sem lehet annyira jol, legalabbis nekem a melytorok annyival nem megy. De ez nem lenne hatrany egy kapcsolatban, ha annyi, annyi, hozzaszoknek. Lehet akarmilyen tokeletes egy farok, ha nem szeretem a pasit, nem lesz jo, de lehet vekony es kicsi, ha szeretem az illetot jo lesz vele.
2018. jan. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
89%
Jó a 18, de annál nagyobb ne legyen! Ez az a hossz ami még csak puszilgatja a méhszájam, szóval ez optimális lenne nekem. Még amit már sokan írtak, a vastagság is ugyanolyan fontos!
2018. máj. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
0%
nekem tökéletes lenne
2018. máj. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
64%

Már hogy lenne a 18 átlagos? Magyar átlag elvileg valami 13-14 cm, ahhoz képest, mindenki, akit ismerek, 17+ (elég gyanús, nem?:D). De ha nem a haveri társaságokban való dicsekedéseket vesszük alapul, hanem a rendes statisztikát, akkor a 18 az nagy. Persze az sem mindegy, honnan van mérve, mert azt hiszem, nincs erre egy standard, hogy honnan kéne.

Hüvelyfüggő, hogy mekkora fér be, és nőfüggő, hogy mennyire zavarja, ha már a méhben van a pénisz.

Előző barátomnak 17 cm volt, ami nekem kicsi volt, (gyanús, hogy hazudott rá pár centit, mert amúgy nem hiszem el, hogy 17 cm nem elég), vannak pózok, ahogy már az előzőek is írták, hogy kicsúszik. Nagyobb pénisszel ilyen probléma nincs, nyugodtan lehet úgy pózt váltogatni, hogy bent marad. Viszont vannak olyan pózok, amik egy nagy méretekkel rendelkező pasival nem jók már, pl. lovagló már fájni tud.

2018. máj. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
5%
16-35 éves sportoló férfiakat vesszük alapul akkor a 17-19 cm az àtlag hossz.
2018. jún. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
57%

Nekem eddig egy barátom volt,így nem tudom milyen más méretekkel. Neki 18 volt/van csak már nem vagyunk egyutt ezert múlt időt használok.:D

Ő állította, hogy 18, én nem méregettem neki. De nekem ez pont az ideális méret volt. Nem nagyon tudom elképzelni milyen lehet kisebbel. De nekem tényleg tökéletes volt. Nagyobbat sem nagyon tudok elképzelni. Szerintem ez a hossz a legjobb. És én elég sok idő és gyakorlás után tudtam melytorkozni is.

20L

2018. aug. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Nem olyan nagy
2018. szept. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
5%
Nekem 20 cm a barátnőmnek simán felment tövig azért beérezte rendesen. Nagyon keményen szoktunk szexelni azt szerette :D az arcomba szokott felfröcsögni a puncilé kutyapózban xD. Anál esélytelen volt. Ovatosság mindig kell az elején de az olyan 5 10 perc. 24F
2018. nov. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Gyakori kérdéseken elég picike, itt 23-tól indul a normál :D
2019. ápr. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!