Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexeljek újra az exemmel?!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeljek újra az exemmel?! 🤔😱

Figyelt kérdés
Sziasztok! 🤗 Megpróbálom röviden leírni a sztorit. A lényege az az, hogy együtt voltunk, a szenvedő az inkább én vagyok. Szexkapcsolat volt a szakítás után, na de ott sem volt teljesen szexkapcshoz igazodó rend, tehát nem úgy viselkedtünk egymással, sőt..ez hozhatta ki az utolsó reményeket tőlem ami szar volt. Ez júni közepén fejeződött be. Most újra felvetődött ez az ötlet az ex páromtól. Belemenjek? Én is nagyon kívánom őt és inkább egy megbízható ex mint egy megbízhatatlan idegen?!? 😒 Szerintem félre tudnám tenni ezt az egész dolgot, de kérdés hogy meddig vagy hogy ez így tökéletesen menne. Volt már valaki így? Trágár és provokáló kommentelők kiméljenek! Köszi! 😋

2017. aug. 19. 15:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%

Ki dobot kit és miért?

ha téged dobtak és szereted őt akkor ne menj bele

2017. aug. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
77%
Én exxel nem kevernék már. Csak felkavarja a dolgokat, és az ex nem véletlen ex... 27/F
2017. aug. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Közös döntés. 😀
2017. aug. 19. 15:21
 4/22 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem bele fogsz menni, egy darabig jó lesz talán, de utána bánni fogod. Mindig azt hisszük, hogy félre tudjuk tenni a dolgot, de azt hiszem, ez nem így működik sokaknál. Egyszer már el is játszottátok ezt, írtad is, hogy rossz volt. Akkor miért mennél bele újra? Nem lenne jobb megint kapcsolatban szexelni, olyannal aki érez is irántad valamit?
2017. aug. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Jelenleg nem akarok mással, max szexelni tudnék de nem szerelemmel, érthető hogy miért. 🙂 Azt nem bántam meg a szexkapcsolatot, de megemlítem újra hogy nem úgy viselkedtünk és ezért volt egy minimális fájdalom...
2017. aug. 19. 15:33
 6/22 anonim ***** válasza:
64%
gondolom, te vagy a lany. 100%, hogy megbannad, ha ebbe belemennel, mert csak egy lyuk vagy neki, semmi tobb, te viszont szereted. az ilyennek sosem happy end a vege, lehet, hogy most szenvedsz nelkule, de minimum 3x ennyire fogsz szenvedni, ha belemesz, aztan par het, max honap mulva dob, mert megun, vagy jon olyan, aki jobban felkelti az erdeklodeset. gondolom, a szakitas, regebben volt, es valamennyire azert mar kiheverted..most minden elolrol kezdodne, ujra fel kene szedned magad a padlorol, nem is nullarol, hanem ugy minusz szazrol. mindezt par szexert. megeri ez? neked kell merlegelned...
2017. aug. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
meg annyit, hogy tudom, hogy teged nem a szexvagy hajt, hanem az, hogy vele legyel, de meg ha ugy is fog viselkedni, mintha nem szexkapcsolat lenne, neki akkor se fog ez tobbet jelenteni.. egy illuziora vagysz, ami barmelyik pillanatban osszeomolhat? tanulj a hibaidbol, ne ess bele mindig ugyanabba...
2017. aug. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
8%
szexelj vele :D ha jobb pasi kell érdeklődj nálam
2017. aug. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Szexelni akarok vele, nem azért mert hogy vele legyek!
2017. aug. 19. 15:49
 10/22 anonim ***** válasza:
79%
Az exeddel újra összejönni olyan, mintha fürdés után a szennyest húznád fel!
2017. aug. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!