Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szexeljek az exemmel vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeljek az exemmel vagy ne?

Figyelt kérdés
3 éve van barátom szeretem nagyon és ő is engem de egyszerűen kezdünk eltávolodni egymástól, alig szeretkezünk. Az ex pasim feltűnt a képben... nagyon szerelmes belém de én nem táplálok iránta érzelmeket viszont nagyon vonz szexuálisan... a párom nem akarom megcsalni de nem bírom tovább mi a teendő? :S
2011. ápr. 4. 21:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
szavazás?
2011. ápr. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
mehet :D
2011. ápr. 4. 21:54
 3/14 anonim ***** válasza:
ne csald meg. inkább szakíts vele aztán mehet a menet.
2011. ápr. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Persze, meg velem is
2011. ápr. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Ember vagy, nem állat, akit csak az ösztönei vezérelnek. Nem fogsz belehalni, ha nem bújsz ágyba a volt pasiddal. Ha szereted a párodat és nem akarsz neki fájdalmat okozni, akkor nem teszed meg. Vagy a szemébe tudnál utána nézni? Ha egy kapcsolatban ellaposodik a szex, nem az a megoldás, hogy félrekacsintunk, hanem megbeszéljük a problémákat, elmondom a vágyaimat a páromnak, bevetünk új dolgokat az ágyban, keresünk egy kis izgalmat. Sokféle módon fel lehet ám dobni az unalmas szexuális életet, csak tenni kell érte, mert magától nem lesz jobb. Persze könnyebb megcsalni a másikat.
2011. ápr. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%
csald meg. hátha jól megvert, aztán bekerülsz a hirekbe...
2011. ápr. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Idővel a nagy tüzek is kis lánggá válnak, ez így természetes.

De szeretitek egymást, és 3 év azért nem kis idő...

Szerintem beszélgess el a barátoddal hogy mi oka lehet annak hogy eltávolodtatok, és mit tehetnétek ez ellen.

Az meg nem megoldás hogy megcsalod a barátodat, egyrészt ha rájön nem biztos hogy jól fog esni neki, és szakít veled, másrészt fordított esetben neked jól esne???

az, hogy a volt pasid szexuálisan vonz, de már máshogy nem, egyrészt kihasználása lenne, és még ő is megharagudna rád, mert ugye ő arra számít hogy te érzel iránta valamit.

Másrészt egy kamaty megér neked ennyit???

Mérlegeld ezeket, és ezek alapján dönts.

2011. ápr. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
tőlem nem tudja meg
2011. ápr. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ne
2011. ápr. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ordas rib@nc lennél,ha megcsalnád.Hagyd el,aztán azt csinálhatsz amit akarsz,lelkiismeret furdalás nélkül.
2011. ápr. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!