Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexeljek újra az exemmel?!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeljek újra az exemmel?! 🤔😱

Figyelt kérdés
Sziasztok! 🤗 Megpróbálom röviden leírni a sztorit. A lényege az az, hogy együtt voltunk, a szenvedő az inkább én vagyok. Szexkapcsolat volt a szakítás után, na de ott sem volt teljesen szexkapcshoz igazodó rend, tehát nem úgy viselkedtünk egymással, sőt..ez hozhatta ki az utolsó reményeket tőlem ami szar volt. Ez júni közepén fejeződött be. Most újra felvetődött ez az ötlet az ex páromtól. Belemenjek? Én is nagyon kívánom őt és inkább egy megbízható ex mint egy megbízhatatlan idegen?!? 😒 Szerintem félre tudnám tenni ezt az egész dolgot, de kérdés hogy meddig vagy hogy ez így tökéletesen menne. Volt már valaki így? Trágár és provokáló kommentelők kiméljenek! Köszi! 😋

2017. aug. 19. 15:08
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

tegnap 16:53


Csak hogy tisztázzuk. Több csaj is várja h menjek hozzá. Te pedig ha akkora gyökér vagy hogy nem ismered fel hogy valaki vicceskedik, akkor inkább hallgass! Az érthetőség kedvéért még ez a jel is ott van a mondatom végén: ":)" De látom neked ez is kevés...

2017. aug. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Nyugalom van emberek, ne térjünk át másik témára:) Inkább még írjatok véleményt, mélyedjetek ebbe bele
2017. aug. 21. 16:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!