Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megdugott a barátom barátja,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megdugott a barátom barátja, most mit tegyek? Azt mondta kitálal, ha nem leszek vele "kedves".

Figyelt kérdés

Kedvesség alatt tudjátok mire gondol..

Tudom, hülye volatm, hogy lefeküdtem vele, nem kell ezért szidni, és ribizni. Tudom mit csináltam.



#hiba #csalódás #megcsalás #összetört élet
2017. aug. 19. 20:20
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:

Nem fogok szakítani vele! Nem szakíthatunk, mert ő szeret.

De az ő hibája, hát mondtam neki már sokszor, hogy ne legyen közelemben a másik. De nem érti! azt meg Azért mégse mondhatom neki, hogy azért ne mert az jobban bejön mint te. Ezt úgy sem értené!

Azért feküdtün kle a barátjával, mert mióta csak megláttam ő jár az eszembe, de az egy nőcsábász, nem lehetnék vele kapcsolatba! Csak dugni akar, de az nagyon jó vele, de így hogy zsarol? chh.. azért nem vagyok ku*va!

2017. aug. 19. 20:37
 12/43 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted a barátod, nem csalod meg:)
2017. aug. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
29%
Csináljátok hármasban!
2017. aug. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:

Én nem szeretem már őt, meg sosem szerettem, de rendes fiú és jó vele lenni. Csak nem vonz. De ő szeret, és barátnak is nagyon jó, néha hagyom, hogy szexeljünk, de mindig azt kívánom csak, legyünk már túl rajta, mert nem élvezem vele.

És akkor még hozza a hülye barátját aki meg totál helyes.

2017. aug. 19. 20:43
 15/43 anonim ***** válasza:
94%
Mekkora kamu. :)
2017. aug. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el a barátodnak, hogy mi tettél szerintem ennyit minimum megérdemel. És ne játszadozz tovább vele hanem szakítsatok. Jobbat érdemel nálad.
2017. aug. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
91%
Kicsit se kamu kosz hogy átvertél Miklós
2017. aug. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
72%
Rég szakítanod kellett volna...
2017. aug. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
79%

"chh.. azért nem vagyok ku*va!"

Valójában tényleg nem vagy az,mert nem kaptál érte pénzt,de amúgy tökéletes rib*ike lennél ^^ Ha azóta még nem csaptál volna fel annak,mert akkor helyesbítek:O


Egyébként miért nem szakíthatsz vele?Azt hiszed minden esetben akkor szakítanak a párok,ha mindkettőjüknél elmúlt a szerelem?Dehogy

És amúgy undorító,hogy azzal mentegetőzöl,hogy a pasid hibája...Nekem ez tipikusan olyan kapcsolatnak tűnik,amiben sosem vonzódtál hozzá csak éppen nem volt más.Ha szeretted volna valaha is,nem vonzódtál volna ennyire a barátjához.Szerintem


De ezt már eléggé elk*rtad :D

Szakíts vele, NEKI lesz így jobb, hidd el

2017. aug. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
86%

Mondd el a barátodnak te, szerintem is.

Te felhívtad már a figyelmét, hogy nem jó, ha a közeledben van az a srác. Tett valamit a barátod? Nem. Te felhívtad a figyelmet? Igen.


Ha nem is szereted a barátod, minek vagy vele? Nem ő az igazi. Így úgyse tudsz vele maradni örökre.


És ha te mondod el a barátodnak? Utána már nem akarsz szexelni a másik sráccal sem, tehát ő is elmondja neki. Ha emiatt ugrik a barátságuk, az ő dolguk. Na, nem mintha téged annyira fel akarnálak menteni. De mondd el, ne a népet hülyítsd itt gyakorin, hogy nem mondhatod el, meg ilyenek!!!

2017. aug. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!