Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok arrol, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arrol, hogy a baratom megdugott almomban?

Figyelt kérdés
Nagyon melyalvo vagyok. Nem ebredtem fel ra, allitolag azt hitte ebren vagyok. Csak reggel volt gyanus, hogy elo van veve a sikosito es ragad a huvelynyilasom korul. Sot!! Szerinte meg elveztem is, nem csak ebren voltam. 1000% hogy en vegigaludtam az egeszet. Nem tudom, hogy jogosan vagyok-e ennyire kiakadva, vagy egy ket eves kapcsolatban nem kellene rajta fennakadnom.
2017. febr. 22. 15:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
13%
Nem elélveztem is, hanem el is élveztem. Általános iskolás nyelvtan.
2017. febr. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
29%

1, nézesd meg magad egy neurológussal.


Mert szerintem alvajáró vagy és fennakadt szemekkel dugtál.

2017. febr. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
52%
Ez erősem nemi erőszak szagú. Akkor is ha kapcsolatban vagytok.
2017. febr. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele, hogy lehet-e ilyen máskor. Lehet tényleg azt hitte hogy csak félálomban vagy és te is élvezed.
2017. febr. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Elélvezésről egy szót nem írtam, kedves #1.

Élveztem is, mármint magát a szexet, azaz jó volt nekem.

2017. febr. 22. 15:54
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van ilyen vágyam amúgy, hogy álmomban szexeljen velem a partnerem, de én biztos, hogy felébrednék. :) Komolyra fordítva a szót, ha soha nem beszéltetek erről, nem adtál engedélyt ilyesmire korábban, s most rosszul is érzed magad a történtek után, akkor jogosan vagy kiakadva.
2017. febr. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
40%
Ő kérdezrmte hogy akarod-e, csak aludtál és nem válaszoltál. Hallgatás beleegyezés.
2017. febr. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Mármint a barátom szerint

Szóval szerintetek is jogos a kiakadásom?! Barátnőm azt mondta, hogy csak hisztizek, nem olyan nagy dolog ez, végülis a párom... de nekem ez olyan megalázó, mintha csak egy lyuk lennék.

2017. febr. 22. 15:55
 9/25 anonim ***** válasza:
31%

Ha magadtol es nem drogtol aludtad vegig....akk miert vagy kiakadva? Ha jol lattam 2 eve jartok....

Masabb lenne ha te elovenned neki ejjel es bekapnad? Vagy rohanjon o is a rendorsegre?

2017. febr. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

2-es, eleg sokat jarok a neurologiara mas okbol, szerintem kiderult volna mar, ha ilyen jellegu problemam van

Igen, lehet tenyleg azt hitte, hogy felalomban vagyok, de nem lett gyanus, hogy nem csinalok semmit? Azert en nem szoktam egy fadarab lenni, meg tablettat szedek jo ideje, ennek ellenere sosem akart belem elvezni. Mindig lenyelem, de most valamiert megis belem elvezett.

Nem tudom, nekem ez nagyon furcsa valahogy.

2017. febr. 22. 16:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!