Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megdugott a barátom barátja,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megdugott a barátom barátja, most mit tegyek? Azt mondta kitálal, ha nem leszek vele "kedves".

Figyelt kérdés

Kedvesség alatt tudjátok mire gondol..

Tudom, hülye volatm, hogy lefeküdtem vele, nem kell ezért szidni, és ribizni. Tudom mit csináltam.



#hiba #csalódás #megcsalás #összetört élet
2017. aug. 19. 20:20
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem alázd meg szexuálisan. Attól elmegy a kedve. Vagy kezdeményezz egy hármas szexet, onnantól nem tud már sakkba tartani.
2017. aug. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:
Miként tudnám ezt megtenni vele?
2017. aug. 19. 22:11
 33/43 anonim ***** válasza:
48%

Ez még a mai másik versenyzőnél is gyengébb kamu.


(Amelyiknek mind a három exfiúja hármas szexet kért...)

2017. aug. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
53%
Voltam ilyen helyzetben,csak én a két baràtot egyszerre ismertem meg tehàt ugyanazon éjszaka és mindketten tudtàk hogy bejönnek nekem mert öszintén azonnal elmondtam mindkettőnek.3 évig tartó szerelmi hàromszög lett belőle.Sok szenvedés de sok szép élmény is.Voltunk együtt hàrmasban is hogy ne legyen féltékenység de semmi nem vàltozott.Végűl egyikük feleségül vett és utàna minden megvàltozott.
2017. aug. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
74%
Nem kell elmondanod a pasidnak, hogy mi történt. Egyszerűen csak szakíts vele. Utána annyit dugsz a barátjával, amennyit akarsz.
2017. aug. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
100%
Ez ordítóan kamu, annyira vicces mindenki aki még benyalja :D Nem is tűnik fel hogy pl ezeket a válaszokat ignorálja, és csak provokál tovább? De a durva nem ez. Az a durva, hogy ilyen tényleg VAN. Van ilyen személyes sztorim, hogy amikor nárcisztikus önimádó exem trükközött a hátam mögött, akkor is sírással akart manipulálni, mert elfordította a fejét egy nyomi, aki elhitette vele hogy ő az atya úristen és uszította is ellenem, az idióta meg mindennek bedőlt és be is adta a derekát :D Folyton sajnáltatta magát meg mindent kibeszélt, engem is, de ezt pont "nem tudta" elmondani, persze "jó szándékból". Tehát a kérdező valós alakot ölt, csak egy ilyen alany sose fogja ennyire tiszta keménységgel körítés mentesen megfogalmazni a dolgokat ;)
2017. aug. 20. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha már megtetted, mégiscsak jobb, ha te mondod el a barátodnak, mint ha ő. Hacsak nem akarsz engedni a zsarolásnak...
2017. aug. 20. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
88%
Hiaba nem tartod magad ribizlinek mert az vagy. Ket vasat tartasz a vizbe raadasul az egyiket aki szerelmes beled meg hukyited is. Szegyeld el magad. Remelem jol lebuksz es vegre kinyilik a srac szeme mifele otvaros rbanc vagy.
2017. aug. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
100%

"De ez is a pasim hibája", aha? Tegnap is megvolt a napi ribizli?

Legjobb mindhármótoknak, ha szakítasz, és lelépsz. A srác egy normális barátnőt érdemelne.

"Nem szakíthatunk, mert ő szeret."

Hát nm is azért kell, hanem azért, mert _te_ nem szereted őt.


Kva valóban nem vagy, mert nem pénzért csinálod... így maradsz ribizli.

2017. aug. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
91%
Béla, te kamus getci!
2017. aug. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!