Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik pózban a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik pózban a legjobb elveszteni? 20L

Figyelt kérdés

2017. aug. 22. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

Misszionárius, ha nagyon figyel rád a barátod.

Lovagló, ha te szeretnéd irányítani az első behatolás sebességét.

2017. aug. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Én lovaglóban vesztettem el én irányítottam, hogy mennyire menjen be.
2017. aug. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Ha Te ülsz rá!
2017. aug. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Misszionáriusban veszítettem el. Kegyetlenül fájt. Ezután váltottunk lovaglóra, ahol én tudtam szabályozni a dolgokat. Nagyon jó érzés volt már első alkalommal is. Ha tudom előre, akkor a legeslegelső póz nekem a lovagló lett volna.

22N

2017. aug. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
10%

Én a villamoson ültem, mikor elveszítettem. De lehet, hogy még előtte a megállóban vagy az utcán veszítettem el. Nem tudom pontosan, ám nagyon mérges voltam utána a sorsra és önmagamra egyaránt. Jobban kellett volna vigyáznom, figyeltem rá! Pedig úgy éreztem, kellően óvtam. Sokra értékeltem, hosszú időn át mindennapjaim része volt.

Kellemes érzés volt a tudat, ott van, számíthatok rá!

Mikor elvesztettem fájt, majd érdekes volt nélküle élni tovább. Másnap úgy ébredtem fel, hogy nekem már nincs ilyenem és soha többé nem is lesz, hiszen pótolhatatlan.

Elveszítettem, túl lettem rajta, az élet megy tovább nélküle is.

2017. aug. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Miért van minden válasz lepontozva? Az utolsó válaszolón kívül mindenki normális választ írt..
2017. aug. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
74%
Én lovagloban vesztettem el, ugy volt a legkenyelmesebb, nem is fajt, es Jo volt, hogy en iranyitottam.
2017. aug. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
61%
Én misszionáriusban vesztettem el. Nekem is fájt eléggé, de figyelt rám a barátom.
2017. aug. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
57%

Szakirodalom szerint nem a póz a lényeg hanem az ellazultság és az óvatosság. Bár a háton fekve széttett lábakat ajánlják. Előtte lehet ujjazni több ujjal is hogy véletlenül és észrevétlenül megsérüljön kicsit a hártya. Ezért sem baj ha pl a lány maszti közben jobban benyúl és kicsit véres lesz a keze. Úgy kisebb lesz a fájdalom.

35F

2017. aug. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!