Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 171 cm vagyok. Így sosem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

171 cm vagyok. Így sosem szexelnének, járnának velem a lányok, nők?

Figyelt kérdés

2017. aug. 29. 23:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
55%
Már miért nem? A magasság nem minden, de ha már te így állsz hozzá, akkor nem is hidd, hogy összejön bármi is. Ne aggódj ilyeneken.
2017. aug. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
58%
Persze. Biztos van sok nő akinek ez kizáró ok, de rengeteg hall van a tengerben...
2017. aug. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
68%

Dehogynem. Ne aggódj. Persze egy részük kiesik, de ha a személyiséged vonzó (pl nem görcsölsz állandóan a méreteken), akkor az is megeshet, hogy egy magasabb lány jár veled. Messze nem annyira gáz ez minden lány számára, mint ahogy gondolnád.

És persze vannak lányok, akik sose kezdenének egy olyan fiúval, aki nem magasabb náluk, még ha tíz centis magassarkút vesznek is. Velük nem veszítesz sokat.

2017. aug. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
48%
Tolem 7 cm-rel vagy magasabb. Ez meg beleferne.
2017. aug. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
5%
Alonso is 171 cm. Mégis tapadnak rá a nők. Ja, bocs, igaz, hogy ő a világ egyik legjobb versenypilótája. :DDDDD
2017. aug. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
53%
Párom is 171 cm és imádom hogy ilyen engem kifejezetten ez is fogott meg benne En 158 cm vagyok
2017. aug. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
31%
Semmi esélyed a boldog életre, én aztán tudom mivel 170 cm vagyok
2017. aug. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
26%
Miért járnának, szexelnének a nők egy nyafogós gyerekpun.cival? Ja, a szerepek cserélődhetnek..
2017. aug. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Sosem voltam nyafogós, régen kifejezetten magabiztosan indúltam csajozni, mert álmomban sem gondoltam volna, hogy ennyire alacsony vagyok a nőkhöz...


A visszajelzések tettek "nyafogóssá".

De azért kicsit durva egy kérdésből leszűrni, hogy milyen vagyok a valóságban. De ebből is látszik, hogy az emberek hamar ítélkeznek és hamar eldöntik ismerkednek, vagy akárcsak barátkoznak e egy emberrel... Szimpatizálnak e vele, vagy gyűlölik.

Hol egy kérdés alapján, hol a magassága alapján.

2017. aug. 30. 00:32
 10/19 anonim ***** válasza:
29%

Pont akkora vagy mint a csajok. 170 már magas lányban. 160-165 az átlag kb.


Egyébként itt már úgy is az dönt milyen a fejed. Milyen a stílusod, mekkora önbizalmad van, és milyen életcéljaid vannak, hogy állsz ennek megvalósításában.


Egy pocokképű ismerősöm kb 165 cm, és brutál jó nője van már egy ideje, aki magas karcsú sportoló csaj. Na most ez hogy történt?

Akkora egója van a srácnak, na meg jó karrierje... hogy lazán levadászta ezt a csajszit első héten. Számított, hogy 180 vagyok? Úgy lecsapta a kezemről, mint a sicc..pedig én is érdeklődtem a lány után, csak nem voltam elég tökös. Oda se néztem, már vitte is sétálni a partihelyről. Azóta együtt vannak.

2017. aug. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!