Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túl sok szex? Nimfománia? Mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sok szex? Nimfománia? Mi a megoldás? 19/L NORMÁLIS válaszokat szeretnék.

Figyelt kérdés

A párom 21 éves és nimfomániásnak tart mert naponta többször akarok szeretkezni, van hogy aktus után közvetlenül is, hiába elmentem. Régóta együtt vagyunk, nincs köztünk semmi baj, de ezzel valamit kezdeni kell.. Sokszor vagyok nedves, és nagyon. Valószínűleg velem van a baj, de mit tudnék ezzel tenni?


Normális válaszokat kérek!



2017. szept. 3. 12:19
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Megint ez a K sok szájhős meg kiéhezett nyálcsorgató. Ne foglalkozz velük.

Semmi gond nincs veled. A gond ott kezdődik hogy mindegy hogy kivel csinálod, egyre extrémebb dolgok kellenek, nem látod el az alapvető feladataidat a szex miatt. Nincsenek semmiféle gátlásaid szexuális téren. Amíg ezek nem állnak fenn semmi gond, ne parázz, teljesen rendben vagy.

A puding próbája az evés: összeköltöztök, összecsiszolódtok és kiderül hogy mennyi az annyi. Lehet hogy neked csökken a libidód a párodé meg nő.

A barátnőmmel 2 éve vagyunk együtt, napi 2 együttlét 8reggel és este), de este 3-4 orgazmusa, reggel meg 1-2 van. Én ezt csak úgy bírom teljesíteni hogy naponta max egyszer élvezek el, de van úgy hogy kétnaponta. Szerencsére nincs teljesítmény-kényszerem, de nagyon a határaimon mozgok.

2017. szept. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Na akkor egy kis kiegészítés.

Az ilyen lányoknak nemaz kell, hogy tizpercenként felálljon a pasija farka. A hangulat kell, hogy egyfolytában orgazmusközel lebeghessen, vagyis mindegy hogy mi történik, csak élvezkedéssel kapcsolatos legyen.

Nyalni ujjazni, otthon, kocsiban, liftben fél percig szoknya alatt, stb stb.

Ez az élmény és titokzatosság kell egy ilyen NŐ-nek.

Volt ilyen bnőm 2,5 évig brutál élmény volt nekem.

Előttem nem sok pasi maradt meg mellette, teljesítménykényszerből elmenekültek.


Azóta csak vágyom újból hasonlóra.

2017. szept. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!