Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha erényöv van rajtam, akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha erényöv van rajtam, akkor miért tapadnak rám jobban a nők?

Figyelt kérdés

Nem, nem dudorodik ki a nadrágból és nem is mondom el. Mégis ilyenkor mintha más lenne a kisugárzásom, sokkal szexuálisabb, mert egyenesen bámulnak ilyenkor a nők. Egyszerűen nem értem.

Nem kamu a kérdés!



2017. szept. 5. 15:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Mert bepállik alatta a farkad és farokszagot kezdesz árasztani magad körül. Amit a nőstények megéreznek a feromon miatt.


De ha nem ez, akkor az van kérlek, hogy te félsz a nőktől/dugástól, ezért "behúzod a farkad". Viszont ha rajtad van az erényöv, akkor kidüllesztett mellel kezdesz járni, mivel - rajtad kívül álló okból - úgysem kell dugnod. Azaz megszűnik a bizonyítási teher.


Vagy persze valami egészen más.


Ha a második, akkor bajban vagy, mert elnyomod magad. Ammeg gáz.

2017. szept. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Az elmebetegeket általában megcsodálják az emberek....
2017. szept. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Ezzel a feromon dologgal mondasz valamit...
2017. szept. 7. 23:36
 14/15 anonim ***** válasza:
Csak beképzeled magadnak.
2017. szept. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes kérdés ez, én is tapasztaltam ilyet,

1 éve hordok erényövet a barátnőmnél van a kulcs. Ha szórakozóhelyre megyek, mindig rajtam van. Egészen különleges érzés, hogy ott van a sok csaj, és még esélyem sem lenne megdugni őket.. alapból sem csalnám meg a barátnőmet de ez egy kicsit más dolog.

Sokkal könnyebben beszélgetek nőkkel, hiszen max dumálni fogunk, nem kell őket elkápráztatni, stb. Valamiért ez a kényszer régen bennem volt, akkoris ha barátnőm volt, igaz nem csaltam meg soha, de flörtöltem lányokkal, próbáltam bizonyítani magamnak, h kellek a nőknek. Illetve néha a haveroknak akartam bizonyítani. Most viszont tök nyugodtan állok a dologhoz, egyáltalán nem érdeknek más nők, és ezt a nyugalmat, lazaságot valszeg érzik rajtam a csajok is.

A baj csak azzal van amikor tényleg tapadnak, és mondjuk egy tánctéren megérzik h van ott vmi kemény, de nem a szokásos :D hanem vmi fém :D hát volt már ilyenre példa az az arckifejezés amit a csaj csinált emlékezetes volt... persze akkor kínosan éreztem magam én is kicsit, de azóta már nem érdekel az ilyesmi :)

2017. szept. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!