Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az érdekelne, h. mennyire van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az érdekelne, h. mennyire van (még) igény a normális, szereteten, szerelmen, vonzalmon, (tiszteleten? ) alapuló szexre, amiben a fő csapásvonal szintén az egymás kölcsönösen boldoggá tétele?

Figyelt kérdés

Gondolom sokat változott a szexuális kultúra, preferencia mióta én tizenéves voltam (több, mint 20 éve). Olvasván szexualitás kategóriában a sok gyakoris kérdést, nem tudom, h. van-e erre igény, vagy csak az 'extremitásokra'?. (Van még arra igény, h. nem bevonva pl. harmadik felet, dildót, emésztési és kiválasztási végterméket, menstruációs vért és nyákot, láb (szagú) fétiseket, csak 'úgy' egy jót szeretkezni?)

Tudom, h. az itt hozzászólók nem reprezentálják a magyar (ajkú) társadalmat, de egy kis orientációt adhatnak arra vonatkozólag, h. mire számíthatok egy új kapcsolatban.

Ha lehet, ne tizenévesek, hanem inkább felnőttek, 30 +osok írjanak.



2017. szept. 7. 15:44
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

#9-es

Nyilván, ha azt szerettétek kölcsönösen, akkor nektek az volt a jó. (Én sem ellenzem az orált, de pl. szeretem, ha 'bennem' is jár a pasim egy-egy aktus alkalmával. De ez a fentiek szerint mostanság olyan proli, h. csak a rakott krumpli kategóriába fér bele...)

2017. szept. 11. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!