Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők a hüvelyen keresztül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők a hüvelyen keresztül élvezik egyáltalán a szexet, vagy csak a párjuk kedvéért elviselik a dugást?

Figyelt kérdés
Sok nő nyilatkozik arról, hogy nem is élvezi ha dugják, sőt a legtöbbjüknek fájdalommal jár és kellemetlen, vagy ha nem is, akkor se kellemes egyáltalán még rásegítéssel, azaz síkosítóval se.

2017. szept. 8. 11:22
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Lehetek akármilyen nedves és felizgult az első behatolás mindig fájdalmas egy kicsit.

De utána maga az érzés jó élvezetes

2017. szept. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Nem kellemetlen, sőt, nagyon élvezetes, izgató.
2017. szept. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem élvezném nem szexelnék, senki kedvéért nem csinálok olyan dolgot amit nem akarok. Ha valami miatt fájdalommal jár abbahagyjuk.

20/n

2017. szept. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
94%

Kedves kérdező, te ritka buta vagy.

"a legtöbbjüknek fájdalommal jár és kellemetlen"

Ezen a ponton már nem tudtalak komolyan venni. LOL

Honnan a tapasztalat? Ja, hogy sehonnan. :P

Van olyan, hogy nagy mérettel megáldott, de alacsony szexuális kultúrájú férfiak úgy bánnak a nőkkel, hogy azok így nyilatkoznak. De ahogy a nagy méret sem általános, a tök null szexuális kultúra sem az. Bár sajnos érezhetően egyre jobban hanyatlik. Így nem lehet általánosan kijelenteni ezt a nőkre sem.

Hidd el, akármit is hallottál az egy olyan réteg visszajelzése lehet ami nem fedi a teljes egészet, és valószínűleg nem jó helyen informálódsz.

A nők élvezik szexet. Ha nem élveznék, nem csinálnák, max tényleg csak szaporodási céllal. És ha ez lenne a szitu akkor nem lenne gond a védekezés, meg a nem kívánt terhesség, mert az emberek úgy általában nem szexelnének annyit.

2017. szept. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
86%
Kedves kérdező. Szerintem kapcsold ki a gèpet ès kezdj el tanulni a matek dolgozatra hogy felvegyenek jövőre abba a középiskolába :)
2017. szept. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

Igen, élvezzük. Ez az általános, hogy a nők élvezik a szexet. A behatolást, az együttlétet és igen, a legtöbb nő képes az orgazmusra is, de ugyanúgy élvezi csak a ki-be játékot is.

Aki nem élvezi, annál lelki vagy szervi problémákban keresendőek az okok.

2017. szept. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

# 20 # 24 # 25

Nem volt kötelező reagálnotok a kérdésemre. Attól, hogy ti kijelentitek, hogy valami butaság, vagy valaki buta, attól még nem válik azzá :) Miért válaszoltok egy buta kérdésre... jaaa és akkor még én vagyok fikázva, hogy biztos nincs életem, mert kiírtam ezt a kérdést... :) oké.

2017. szept. 8. 18:28
 28/32 anonim ***** válasza:
93%

A nők élvezik a szeretett férfi érintését. Szeretik, ha megsímogatja a karjukat, arcukat, még jobban, ha az erogén területeket. Szeretnek hozzábújni, és persze minél jobban odasimulni. Hát hogyne szeretnék a behatolásos szeretkezést? Ha ezzel együtt orgazmust is elérnek, az csoda finom, de ha csak máshogyan, az is rendben van, attól még az összebújás, a szeretett férfi minél szorosabb érintése nagyon fontos a számukra.

Sajnos a vaginális orgazmus nem adatik meg minden nő számára, akármilyen ügyes is legyen a férfi, de azért a behatolást szeretik és igénylik a nők.

2017. szept. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Te balf**z kérdező! Abból látszik, hogy mekkora csicska vagy, hogy a válaszomat zokonvetted.

A #20-as válasz volt az enyém. Inkább igyál egy bögre tejet és alukáljál...

2017. szept. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Én nagyon élvezem,annyira hogy aktus nélkül el sem tudok képzelni együttlétet, pedig amúgy orgazmusom meg csak nyalástól van.
2017. szept. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!