Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnám magam annyira...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám magam annyira elengedni, hogy sikerüljön a behatolás?

Figyelt kérdés
Régóta együtt vagyunk a párommal, minden jól működik köztünk, csak éppen a szex megy nehezebben. Minden módon ki tudjuk egymást elégíteni, csak éppen a behatolás nem sikerül, mindig úgy érzem, hogy fáj a gátamnál. Szűz vagyok még, de most már szeretnénk feljebb lépni a párommal. Annyira nem is vagyunk már fiatalok, eddig mindig elsiklottam ezen dolog felett, de mostmár én is nagyon vágyom a behatolásra. Voltam nőgyógyásznál, egészségügyileg semmi problémám nincs. A párom is elég figyelmes és türelmes. Olvastam a neten a vaginizmusról, félek, hogy nekem is ez a problémám. A tampon felhelyezése nem okoz gondot. De ezt meg kell oldanunk, mert lassan gyerekvállalásra is gondolunk.

2017. szept. 8. 12:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
60%
Megvizsgál, de nem ujjaz meg direkt.
2017. szept. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Tudjátok Ti, hogy mi az ujjazás? Elhihetitek semmiféle élvezetet nem éreztem miközben vizsgált, ami csak pár másodpercig tartott.
2017. szept. 8. 14:31
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak a válaszát, akik segíteni akartak nekünk a tanácsaikkal. Megfogadom a tippeket! ;) Kívánom a többieknek, hogy sose legyen olyan barátnőjük, akinek ilyen problémája van. Így is kevesebbnek érzem magam emiatt, de meg fogjuk oldani!
2017. szept. 8. 14:35
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj kérdező, értem mire gondolsz. A doki alapból két ujjal vizsgál meg, de mivel te elmondtad neki, hogy aggódsz, hogy esetleg gond van, vaginizmus, esetleg rendellenes szűzhártya, stb, simán ellenőrizte, hogy fenn áll-e a probléma. Gondolom pár másodperc volt. A kanos pasikat hagyd figyelmen kívül.
2017. szept. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
14-es: Köszönöm szépen!
2017. szept. 8. 14:38
 16/17 anonim ***** válasza:
Én is küzdöttem hasonló problémával, senkinek nem ajánlom de nekem sokat segített hogy elszívtunk elötte egy marihuánás cigit és teljesen ellazított.
2017. szept. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Most valami nagyon csúnyát fogok mondani, kérdező; nem a megfelelő pasival próbálkozol. Biztosan úgy érzed, hogy szereted őt, de tudod, a szerelemnek vannak fokozatai, és ezeket mindig csak utólag tudjuk megállapítani. Három oka is lehet a problémádnak, mindhárom a pasira vezethető vissza.

1. Nem vagy bele eléggé szerelmes, ezért nem tudja elvenni az eszedet, s te nem tudod mellette elengedni magad.

2. Nem megfelelő feromonválaszok. Ezek a nyavalyás kis illatmolekulák nagyban árulkodnak arról, hogy a megfelelő génekkel "megáldott" párt találtuk-e meg, és megfelelő tulajdonságokkal felruházott utódok születnek-e majdan a szerelmünkből. Amennyiben nem azt megüzenik a tudatalattinknak, és csak lesünk, hogy miért nem megy a szex.

3. Keveset tud a pasi a nőkről, a lelkivilágukról, a te erogén zónáidról, azok helyes használatáról, illetve az előjáték "szakszerű levezényléséről".

A nők nem pasik, bármennyire igyekeznek is az utóbbi években azokká válni. Nekik az igazán jó szex nem jön alapból, sok összetevőnek kell meglenni hozzá.

2017. szept. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!