Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm nem élvez el. Mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem élvez el. Mi az amit még megtehetnék, hogy sikerüljön?

Figyelt kérdés

Sziasztok, több éve vagyok a parneremmel, és nem tud elélvezni (behatolás során).


Kezdjük az alapokkal: végig simogatom, apró csókokkal haladok a testén, combján, nyakán, végig lassan gyengéden.


Hogy ne mindig gyengéd legyek, van hogy pl fürdőben el akarom kapni, gyors menetre hevesebb simogatások, stb de ilyenkor nem megy bele a játékba, így marad az első felállás.


Próbáltam már egyenletes tempót, olyat hogy amikor húzott akkor gyorsítok szép fokozatosan. Közben próbálok csókolni, simogatni a melleit a nyakát.


Misszionárius meg kutya kb ez az amit úgymond szoktunk. Rám nem jön lovagloba mert vagy fáj neki, vagy nem érezi úgy ahogy kéne. Kutyapozban kb 5 perc mert ott fáj neki. Szex közben próbálok kommunikálni vele, de eléggé le lomboz, úgymond rám hárít hogy tudnom kéne. Sajnos nem érzem hogy a testével olyan jeleket ad, amikor élvezi akkor a csípőjét szokta tolni kicsit, és van egy kis hangja is. Sajnos eddig csak én próbálkoztam ezt megoldani, ő nem tesz lépéseket ez ügyben. Mik lennének a tanácsok női részről? Köszönöm!



2017. júl. 28. 07:57
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Húha. Miért fáj neki? Nincs felizgulva rendesen? Ez finoman szólva furcsa hozzáállás hogy oldd meg te meg neked kellene tudnod? Orálisan ki tudod elégíteni? Ha magának csinálja sikerül neki? PEdig jó lenne ha szeretné a lovagló pózt mert úgy tudná magának szabályozni a dolgot, a csiklóját oda tudná nyomni hozzád. Én ilyenkor egy perc alatt elélvezek. Kutyában nyúljon oda magának és simogassa a csiklóját. Én nőként azt gondolom, hogy a hüvelyi orgazmus behatoláskor nem csak a férfi dolga, a nőnek is kell ismernie annyira a testét, hogy hogyan helyezkedjen úgy hogy elmenjen. DE abból amit leírtál, nekem az jön le, hogy a barátnőd nincs annyira oda a szexért.
2017. júl. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Beszélgess el vele, üljetek le, valami belülről frusztrálja, ez biztos. Próbáld rávezetni, és megtalálni. Lehet hogy romantikusabb környezetre-hangulatra vágyik.

Olyan nincs hogy nem kommunikál, mert az a kapcsolat rovására megy.

2017. júl. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg kellene vele beszélgetned. Nekem úgy jön át a leírtakból, hogy kicsit gátlásos. Ami pont nem együttlétkor kellene, hogy legyen.

Mivel magamról tudom, hogy amikor én ilyen voltam akkor nekem voltak lelki okai is, így lehet nála is van valami ami miatt kicsit zavaró neki az együttlét. Mindenképp kérdezz rá, ha nem is mondja el lehet elgondolkodik rajta. (Azt hozzáteszem, hogy 3 évig voltam ebben a kapcsolatban, a 3 év alatt nem élveztem el, sehogy! Pedig halálos szerelmes voltam.)

Rá 2 évre mentem bele egy új kapcsolatba. A 2 év alatt nem volt szexuális kapcsolatom, viszont felfedeztem a testemet. Mivel kívántam a szexet, futó kapcsolat nem érdekelt így muszáj voltam. És milyen jól is tettem!

Szép lassan belevezettem magam abba, hogy nekem mi a jó, hogy a jó.

Az utána való kapcsolatomban sikerült is elélveznem. Igaz, levetettem minden gátlás és kicsit azzal törődtem, hogy nekem jó legyen. De sikerült is!

Eleinte volt, hogy 1 órán át se mentem el mikor maszturbáltam. Ma már egy perc is elég (csikló).

Mivel hüvelyi orgazmusra nem minden nő képes, így mindenképp azt javaslom, hogy a barátnőd is fedezze fel a saját testét! Csikló izgatás sokban segít, biztos sikerülne neki csak próbalgassa. Az is orgazmus :)

De pont hogy azt javaslom, hogy ő legyen felül. (Nekem is úgy sikerült elsőnek) Mivel úgy a csikló sem marad ki és csikló orgazmus biztos nála is kialakulna. De előbb fedezze fel magát, fontos! Megkell tanulnia, ebben nincs szégyelni való!

És nem benned van a hiba!

Remélem tudtam segíteni.

2017. júl. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Kutyapozban kb 5 perc mert ott fáj neki.

Ezért nem kezdek 180cm alatt nővel.

2017. júl. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Kutyapózban azért fáj neki mert bököd a méhszájat.

De hogy lóvagló pózban miért fáj neki azt nem tudom.

Orálozni szoktatok? Kiszoktad nyalni? Vagy csak szopatod?

2017. júl. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
4 es semmi köze a testmagassághoz
2017. júl. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
4-es 165 centi vagyok nem fáj
2017. júl. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Jól van csak nagy általánosságban azért magasabb nő,nagyobb méret és ezt nőgyógyásszal folytatott párbeszéd volt külföldi oldalon.
2017. júl. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Orál által és csiklóval el tud élvezni. Én is mondtam neki hogy lovagloval ne törődjön semmivel csak magával és érezzen rá mi a jó neki, de sose akarja.
2017. júl. 28. 11:30
 10/27 anonim ***** válasza:
Ha végképp se kép se hang nála! Beszélj vele szèpen, és keressetek fel egy szexuálpszichológust!
2017. júl. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!