Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ti meddig bírnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti meddig bírnátok szex nélkül? Meddig várnátok? Hogyan segitenete k?

Figyelt kérdés

Adott egy okos, kedves, aranyos, szép,fiatal (22 éves) lány akibe teljesen beleszerettél.

Sajnos 2 éve történt valami az életében, bántotta egy férfi, emiatt teljesen bezárkózott, fél a férfiaktól. Fél év alatt a csókig jutsz sokszor összerezzen az érintésedtől, de mintha javulna.

Jár/jártok szakemberhez, de ez még így is nagyon sok idő lesz.

Az élet más területein minden rendben, itt nem is a szex a lényeg, csak az összebújás, simogatás.

Az ölelés, kézenfogás, csók, puszi is már nagy előrelépés, de a hálószobájába kb be sem lehet menni (együtt élés az már a kapcsolat előtt is volt, tehát 1 éve együtt élsz vele, azóta nem szexeltél senkivel).

Meddig bírnátok?

Mit tennétek?



2017. szept. 10. 19:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
42%
Keresnék alkalmi vagy tartalék szex barátnőt , aztán meglátnám hogy lépjek e tovább . Az ő baját nem tudom megoldni ő sem az enyémet .
2017. szept. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
64%
Nem járnék ilyen lánnyal. Mindig azt érezném, hogy engem utasít el. Már volt ilyen, köszönöm, több ilyen nem kell.
2017. szept. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
54%
2. voltam, egéybként nem a szex hiánya lenne a gond, hanem hogy hozzáérni se lehet. Ölelés, puszi, összebújás nélkül nem megy, és ha nincs, azt úgy veszem, engem utasít el.
2017. szept. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 RRR ***** válasza:
38%
ha fiatal vagyok egy jó darabig,ha idős(ebb),akkor nem,mert nem érnék már erre rá ......
2017. szept. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
51%
nem jönnék össze ilyennel
2017. szept. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
51%
hát nem tudom, ha minden téren okés talán egy ideig türelmes lennék, de én testi-lelki kapcsolatot keresek, olyat akivel minden téren komolyan tudok tervezni és kiélvezni vele minden pillanatot, de talán nem jönnék össze ilyen feltételek mellett a lánnyal
2017. szept. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
34
2017. szept. 10. 19:52
 8/17 Heart of Darkness ***** válasza:
100%
Szomorú dolog ami vele történhetett és tekintettel lennék rá. Nem erőltetném a szexualitást vele, csak ha már számára is okés.. viszont érintések nélkül (ölelés, összebújás stb) nem bírnám túl sokáig.
2017. szept. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
37%
Lenne mellette más persze csak szex kapcsolat vagy ha egy bizonyos időn túl lenne nem foglalkoznék vele !
2017. szept. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
58%

Általános módon járj el.


A nők akkor kattanak rád, amikor kezded hanyagolni, mert elkezdessz mással.flörtölni, randizni.


Erre féltékeny lesz, s ő fog érted harcolni, akár.A szexet használva arra, hogy visszaszerezzen.

2017. szept. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!